En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Yazarın Adı:
Selman Kayabaşı

Unvan:
Türk Yazar

Doğum:

Devrek, Zonguldak 1983

Selman Kayabaşı Biyografisi

Zonguldak’ın Devrek İlçesi’nde dünyaya gelen yazar, Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümü mezunudur. Öğrencilik yıllarında Yeni Şafak Gazetesi Dış Siyaset bölümünde editörlük yetişimı ve sonrasında İnternethaber Yayın Grubu’nda haber müdürlüğü yapmıştır.
2005 yılında yayınlanan ilk kitabı Kafkas Ruleti, askerî ve siyasî çevrelerde tartışmalara niçin olmuş; askerî kurumlar, kendi personellerine kitabın okunmasını tavsiye etmiştir. Selman Kayabaşı, politika ve haber alma temalı kitapların hazırlanması mevzusunda yayınevlerine danışmanlık yapmaktadır. Prof. Dr. Mahir Kaynak’la çalıştığı Darbeli Demokrasi, Ömer Lütfi Mete ile çalıştığı Milliyetçilik-Milliyetsizlik, Güvenlik İstihbarat Dairesi Eski Başkanı Bülent Orakoğlu ile çalıştığı Ankara’da Gölge Oyunları ve Hasan Celâl Güzel’le çalıştığı Şimal Irak adlı kitaplar, TİMAŞ Yayınlarının Aktüel-Politika Kitaplığı içinde yer almaktadır.
Gene TİMAŞ Yayınları tarafından yayınlanan, İbrahim Karagül’ün Hesaplaşma Yüzyılı ve Tamer Korkmaz’ın Ankara-Washington Hattı adlı kitaplarına editörlük yapmıştır.
Kayabaşı, tarih, politika ve haber alma temalı araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir.
Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Frank Mccourt