En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Yazarın Adı:
Samantha Young

Unvan:
İskoçyalı Yazar

Doğum:

Birleşik Krallık 1986

Samantha Young Biyografisi

Samantha, Stirlingshire, İskoçyalı USA Today ve New York Times Bestseller yazarıdır. Edinburgh University’deki ilk yılında antik ve ortaçağ zamanı, hemen sonra ise klasik edebiyat dersi almıştır. Ve bunlar The Tale of Lunarmorte serisine düşünce kaynağı olmuştur. Hatırlayamadığı kadar uzun süredir, aklınıza gelecek her türde yazmaktadır. 2011’de işi profesyonelliğe dökerek self-publishing yapmış, kısaca kendi kitaplarını kendi yayımlamaya başlamıştır.

Samantha, müzik ve kitapları bireşim hâline getirmiş yazarlardandır. Ona en sevmiş olduği yazarları ya da grupları sorduğunuzda size bir sürü isim sayacaktır. Hattâ saydığı o isimlere buradaki sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yazarın tamı tamına 6 tane serisi vardır. Bunlardan The Tale of Lunarmorte ilk yazdığı serisi olup, 3 kitabından oluşmaktadır. Diğerleri ise Kan Günlükleri/Warriors of Ankh, Fire Spirits, The Fade, Drip Drop Teardrop benzer biçimde fantastik ağırlıklı, genel anlamda young adult/genç yetişkin gruba yönelik serilerdir. 2012’de yayımlanan On Dublin Street ise yetişkinlere yöneliktir.

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Zeynep Sey