En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Yazarın Adı:
Mehmet Coşkundeniz

Unvan:
Aşk Doktoru, Gazeteci Yazar

Doğum:

Mersin 1966

Mehmet Coşkundeniz Biyografisi

Mehmet Coşkundeniz; Aşk Doktoru, Gazeteci, Yazar.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü’nü tamamlamış oldu.

Gazeteciliğe 1987 yılında Güneş gazetesinde yetişmen muhabir olarak başladı. Ardından polis muhabirliğine terfi etti. Çeşitli gazetelerde muhabirlik yaptıktan sonrasında 1994’te televizyonculuğu denedi. Çalıştığı programlarda muhabirlik, metin yazarlığı, yönetmen yardımcılığı yaptı.

Yazmayı sevmiş olduği için yine gazeteciliğe döndü. 1995’te Posta gazetesinde gece sorumlusu olarak işe başladı. 1997’de aynı gazetenin haber müdürü oldu. Halen bu görevini sürdürüyor.

1999’un başında Posta gazetesinde cumartesi günleri köşe yazıları yayımlamaya başladı. Yazılarında aşkı, sevgiyi ele aldı. Yazılar kısa sürede büyük ilgi çekti. “Aşk Doktoru” sayfasını hazırlamaya başladı. Bu sayfada aşkın her haline değindi, okuyucuların sorularını yanıtladı. Aşk Doktoru’nu radyoya taşıdı, 2003 Nisan – 2004 Haziran tarihleri arasında aynı adla Radyo D’de program yaptı.

Köşe yazılarını derlediği Aşk Bizlere Yakıştı adlı ilk kitabı Mart 2003’te yayımlandı ve olağanüstü ilgi gördü. Sen Git Aşk Bana Kalsın Eylül 2004’te yayımlandı. İlk baskısı birinci hafta tükendi. Yazarın diğer kitapları: Aşk Yakalar Seni, Seni Seviyorum Çünkü, Bana Bir Aşk Borçlusun, Aldatan Kadınlar Anlatıyor.

Mehmet Coşkundeniz, cumartesi günleri Posta’da köşe yazılarına, pazar günleri de Posta’nın pazar eki Pazar Postası’nda Aşk Doktoru sayfasını yayımlamaya devam ediyor.

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Amy A. Bartol