En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Yazarın Adı:
Marissa Meyer

Unvan:
ABD’li yazar

Doğum:

Washington, ABD 19 Şubat 1984

Marissa Meyer Biyografisi

Meyer , Washington Tacoma’da doğdu ve Pacific Lutheran Üniversitesi’ne girdi ve burada yaratıcı yazarlık üzerine aşama aldı. Cinder’i yazmadan önce , Meyer, beş yıl süresince bir kitap editörü olarak çalıştı ve Alicia Blade’in kalem adı altında Sailor Moon fanatikı kurgu yazdı . The News- Tribune’ye verdiği röportajda, fanatik kitlesinin yapımının yazılı el sanatlarını öğrenmesine yardımcı olduğunu, anlık geri bildirimini verdiğini ve ona eleştiri almanın yollarını öğrettiğini söyledi.

Meyer, o başlangıçta yazmak için esin kaynağı oldu belirten kül 2008’de katıldıktan sonrasında Ulusal Roman Yazma Ay o fütüristik bir sürümü odaklanan bir öykü yazdı yarışmasında Çizmeli Kedi . Ayın Günlükleri , Cinderella , Küçük Kırmızı Başlıklı Kız , Rapunzel ve Kar Beyazılığının hikayelerine dayanan dört kitap dizisidir (tetraloji). İlk kitap olan Cinder , New York Times’ın en çok satan kitabıydı.

Meyer, 2013’te Alice Harikalar diyarı olan Queen of Hearts’un yer aldığı genç bir yetişkin seriyle Feiwel & Friends’den iki kitaplık bir anlaşma imzaladı . İlk kitap olan Heartless , 2016 güzında bir yayın için hazırlandı . Tek başına bir roman. Yayıncılar Haftalık sonradan bir süper kahraman serisi yazacağını açıkladı.

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Osho