En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Yazarın Adı:
İkbal Gürpınar

Unvan:
Yazar, Sunucu

Doğum:

Kırıkkale 1969

İkbal Gürpınar Biyografisi

1969 Yılında Kırıkkale’de doğmuştur. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İş İdaresi Bölümü’nde 1 yıl okuduktan sonrasında 1990 da girdiği Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden 1994 yılında mezun oldu.

Üniversitenin ilk yılından itibaren çalışmaya başladı. Okul içinde açılan sınavı kazanarak Rıfat Aras hocam yardımıyla spikerliğe başladı. Sayısız organizasyonda gönüllü sunuculuk,belediye Hastanesi’nde gönüllü hemşirelik yaptı. Ayrıca Libya Kültür’deki kursa katılarak makrome eğitimi aldı. 1992’de Türkiye polis Radyosu’na spiker olarak başladı. 1994-95 te Trt’de 25.Saat isminde programla televizyona adım atmış oldu. Daha öncesinde bir boya firmasının Yedi Renk isminde tv projesinde ve Anadolu Üniversitesi’nde çekilen makarna programında görev almıştı fakat gerçek manada televizyonculuğa Rahmetli Ali Atakul’un prodüktörlüğünü yaptığı 25.Saat’le başladı

1995-97 Arasında çeşitli kozmetik firmalarında organizasyon yöneticiliği yapıp,binlerce kişiye motivasyon ve pazarlama teknikleri dersleri verdi.

Ardından Ortadoğu Kamu İdaresi’nde ithalat ihracat elemanı sertifika programına katılıp tamamlamış oldu.Kısa bir süre restoran zincirleri kuran bir firmada Halkla İlişkiler ve Francihising müdürlüğü yaptı.

1997 de gene tv sunuculuğuna döndü.

2001 Yılında tam yurtdışına yerleşme kararı almışken Samanyolu televizyonundan aldığı teklifi değerlendirip çalışmaya başladı.

Şu an çeşitli tv programlarında yer almaktadır.

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  John Flanagan