En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Yazarın Adı:
Dan Millman

Yazarın Tam Adı:
Daniel Jay Millman

Unvan:
Amerikalı yazar ve öğretim görevlisi

Doğum:

ABD 1946

Dan Millman Biyografisi

kendi kendine yardım alanında Amerikalı yazar ve öğretim görevlisi.Millman doğdu Los Angeles, Kaliforniya Herman ve Vivian Millman (her ikisi de merhum) için, ve bir ablası Diane vardır. Onun erken yaşamının çoğu benzer biçimde etken takipçiliği dahilmodern dans , dövüş sanatları , ve sonrasında trambolin , yuvarlanan ve jimnastik . Yaptığı kıdemli yıl süresince John Marshall High School (Los Angeles) , Millman ABD Birleşik Devletleri Jimnastik Federasyonu (USGF) trambolin üzerinde şampiyonluğunu kazandı ve Yılın Kıdemli Sporcuya seçildi. Bir çaylak yaparken UC Berkeley’de , o kazandı 1964 Trambolin Dünya Şampiyonası Londra’da. UC Berkeley devam ederken, o All-American onur kazandı ve bir kazanan NCAA Şampiyonası (1964) atlama ve yer hareketlerinde bir USGF şampiyonluk (1966). O temsil ABD Birleşik Devletleri 1966 yılında Makkabia Oyunları jimnastik dört altın madalya kazanan,. [1] Yılın O seçildi Kıdemli UC Berkeley Sporcu, 1968 yılında Psikoloji lisans derecesi ile mezun.

Kariyer [ değiştir ]

1968 yılında, Millman de jimnastik müdürü olarak görev Stanford Üniversitesi’nde o ABD Olympian Steve Hug koçluk ve ulusal örutubet Stanford ekibi getirdi. Stanford’da Millman görev süresi sırasında, eğitimli Aikido sonunda bir kazanç, shodan (siyah kuşak) sıralama ve okudu T’ai chi (Taiji) ve diğer dövüş sanatları.

1972 yılında, Millman öğretim katıldı Oberlin Koleji gövde eğitimi bir yardımcı doçent olarak Oberlin, Ohio. Oberlin anda, üniversiteden bir seyahat-araştırma bursu üzerinde, Millman gezi San Francisco onun ardından Arica 40 Gün Yoğun Eğitim tamamladı, Hawaii , Hindistan ve Hong Kong da uygulanan, dahil olmak üzere çeşitli disiplinlerdenyoga ve dövüş sanatları .

1985 yılında, Millman ses ve video programları üretmek ve seminerler ve mesleki Mevzuşmacılar sunmaya başladı. [2] , onun kitaplarının çeşitli mevzularda sebebiyle, işini etiketi zor olsa gerek, fakat çoğu zaman bağlı olduğu insan potansiyeli hareketinin . [ 3]

İlginizi çekebilir:  Ender Haluk Derince

Millman yazmıştır 17 [4] beraber 29 dilde yayınlanan ve kopya dünya çapında. milyonlarca satıldı 2015 zamanı itibariyle kitaplar [5] 2006 yılında, onun ilk kitabı, rahat Savaşçı Way,bir film adapte edildi ” Dingin Savaşçı ile, ” Nick Nolte , tarafından dağıtılan Lionsgate Films tarafından yayımlanan Universal Pictures 2007 yılında [6] Dan onu hatırlattı tanıştığı bir benzin istasyonu görevlisi yaptığı ilk kitabın esin kredisi Sokrates’in ve kime o verdi isim. [7]

Onun kitapları ve mevzuşma nişan yanı sıra, Millman yayınlanan ve onun San Rafael firması, Dingin Savaşçı Hizmetleri tarafından dağıtılan üç aylık bültenler bir takım sadık okuyucu ve hayranlar ile bağlanmaya çalışır.

Listeme Ekle()

No account yet? Register