En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Yazarın Adı:
Cengiz Erşahin

Unvan:
Kişisel Gelişim Uzmanı,yazar

Doğum:

Avustralya 1969

Cengiz Erşahin Biyografisi

26 Mart 1969 günü Sidney’de (Avustralya) doğdu. İlkögrenimini Sidney’de tamamladı. Orta öğrenimine Ankara’da devam etti. ODTÜ Metalurji Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonrasında yine Avusturalya’ya gitti ve işletme mastırını tamamladı. 1,5 Yıllık iş deneyiminden sonrasında Türkiye’ye döndü. Türkiye’nin sayılı firmalarında mühendislik ve satış mevzularında çalıştı. Kendi işini kurup yönetti. Aynı zamanda kişisel gelişim kültürüne yöneldi. 2004 yılında yayınlanan “Kafesin İçerisindeki Yaşam” adlı kitabı 3 ay süresince en çok satan kitaplar arasında yer alıp 25. baskısını yapmıştır. Aynı yıl içerisinde ‘Başarıya Götüren Sözler’ adlı kitabı yayınlandı. Cengiz Erşahin’in diğer eserleri, ‘Gerçek Sır’, ‘Stres, Kendine Güven, Mücadele Ruhu‘, Coşkuyla Yaşamak’, ‘Tutkuyla Yaşamak’, ‘Mutluluğa Götüren Sözler’ ve ‘İnsan İlişkilerine Yön Veren Sözler’dir. Mecmua ve gazetelerde yazıları yayımlanmıştır. Türkiye’nin birçok kamu kurumuna ve özel sektörün önde gelen kuruluşlarına seminer vermiştir.

Cengiz Erşahin, son bir yıl içerisinde 167,000 kişiye seminer vermiş olup, 2006 yılında Ankara`nın bütün ilk ve orta dereceli devlet ve özel okul müdür ve müdür yardımcılarına ilçeler bazında seminerler vermiştir. Aynı yıl içerisinde, Ankara İl Ulusal Eğitim Müdürlüğü`nün organize ettiği, OKS, ÖSS öğrenci ve velilerine bir takım seminer vermiştir.

2007 yılında İstanbul İl Ulusal Eğitim Müdürlüğü’nün İstanbul’un 32 ilçesinin tamamında okul müdür, müdür yardımcıları ve öğretmenlerine ilçeler bazında seminerler vermiştir.

2007 yılında Kırıkkale İl Ulusal Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki tüm ÖSS ve OKS öğrencilerine, “Başarı ve Motivasyon” temalı seminerler vermiştir.Adana İl Ulusal Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki tüm öğretmenlere(12,000 kişi), Mersin İl Güvenlik Müdürlüğü’nün tüm teşkilatına (3,000 kişi) seminerler vermiş olan Cengiz Erşahin, Türkiye’nin dört bir tarafından mevzuşmalar yapmak üzere davetler almaktadır.

İlginizi çekebilir:  Oya Baydar
Listeme Ekle()

No account yet? Register


0 yorum

Bir yorum, inceleme veya alıntı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir