En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Yüreğim Dile Geldi
Hüseyin Gözükara
Berikan Yayınları

Kaliteli şiir yazmak, güzel şiir okumak herkes için söz konusu olamıyor. Bu çeşit eylemlerin gerçekleşmesi bir kabiliyetin varlığı ile mümkün. Böyle düşünmeyenlerin fikirlerine de itibar edilebilir. Çok çalışmak ve azmin zirvesinde dolaşmak yoluyla şiir dünyasında varlık gösterenlerin kimliklerine antolojilerde rastlayabiliyoruz.

Temelde dile ve duyguya dayanan şiirin dünyasına girebilen kimseler, orada sürekli kalmanın yollarını da canlı tutma düşüncesi içinde olurlar. Şairlik vasfı dolayısıyla şairlik unvanı kolay bırakılacak bir değer değildir. Nice çok özellikli kimseler vardır ki kendilerini “şair” unvanının büyüsünden uzak tutamazlar. Çünkü şair kimliği; olaylara farklı bakabilme ve yorumlayarak değerlendirme ile çağrışımları sunma özelliğidir.

Elimizdeki şiir kitabı kesintisiz bir ilham kaynağının ürünleri şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Kaynağı güçlü bir nehir misali yolunu hiç değiştirmeden bir ülküye doğru akmıştır. Coğrafyanın, tabiatın beslediği kabiliyet hep devinim halindedir. Duyguların hassas bir karakter zemininde barınıp yeşermesi, hissediş çiçeklerini rengârenk karşımıza çıkarıvermiştir.


Yüreğim Dile Geldi


Yazarı Sizekitap’da Ara
Yazarı Twitter’da Ara
Kitabı Twitter’da Ara
Yazarı Facebook’ta Ara
Kitabı Facebook’ta Ara

Listeme Ekle()
İlginizi çekebilir:  Mahkeme Ağacı

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir