En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. https://sizekitap.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :
https://sizekitap.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, ebasvuru.org’un yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kullanıcı Yükümlülükleri :
https://sizekitap.com sitesindeki bilgiler firmalar tarafından oluşturulan verilerle bir araya gelmektedir. https://sizekitap.com bu bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmez. Bu bilgilerden ebasvuru.org sorumlu tutulamaz. Kullanıcı web sitesini kullanarak bu bilgilerden ebasvuru.org un sorumlu tutulamayacağını kabul eder. https://sizekitap.com üzerinden yapılan “online bayilik franchise talep” lerinde kullanıcıdan alınan bilgiler ilanın sahibi firman yetkisinin email adresine otomatik gönderilmektedir. Kullanıcı online bayilik formunu doldurarak bu bilgileri ilgiyi firmaya gönderme hakkını https://sizekitap.com a vermektedir.Kullanıcı bu bilgilerin doğruluğunu taahüt eder. Bu bilgilerin ilgili firma tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkan ticari sözleşme ve anlaşmazlıklardan https://sizekitap.com sorumlu tutulamaz. Firmalara gelen bayilik taleplerin sayılarının listelendiği sayfalarda bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır ebasvuru.org bu bilgilerin doğruluğunu garanti etmez.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :
https://sizekitap.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. https://sizekitap.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan https://sizekitap.com sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların https://sizekitap.com’a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :
https://sizekitap.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlarda kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. iskuruyorum kullanıcıların doldurdukları formların firmalara ulaşma garantisini vermez. Firmanın web sitesinin teknik problemleri bulunması,posta kutusunun dolu olması gibi nedenlerle başvurular firmaya ulaşmayabilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair :
https://sizekitap.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmekle sorumlu tutulamaz.
https://sizekitap.com  sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz. ebasvuru.org firmaların kayıt sırasında verdiği bilgileri sahibi olduğu diğer internet portallarında yayınlayabilir. ebasvuru.org hizmet vermediği sektörlerde yapılan firma kayıtlarını yada kendi politakalarına aykırı ilanları neden göstermeden silme hakkına sahiptir. Kullanıcılar ilan başvuruları hakkında bir hak talep edemez.
ebasvuru.org üzerinden gönderilen Bayilik başvuru formlarında ip adresiniz kaydedilir,başvuru formunda firmaya iletileblir,gerektiğinde ilgili kurumlarla paylaşılabilir.

Kullanıcı https://sizekitap.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

https://sizekitap.com bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

0