En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

49467f8fe78a3082e7d3481df6cf90b8
Okyanus Sırrı – Vampir Efsanesi
Duygu Şafak Çay
Azca Kitap

Tüm güzelliklerin kazanılıp kaybedildiği, küçük mutluluklardan büyük başarılara gidildiği yerlerin içinde nefesini tutup, hiçbir şey yapmadan kalabilenlerin romanı…

» Okyanus Sırrı – Vampir Efsanesi Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması

Vampirlerin gözlerini bir kere gördüğünüzde, onlardan kolay kolay kurtulamayacaksınız. Bahar’a olan da buydu. Karanlığın içinde gördüğü kırmızı gözlerin, onu ne şeklinde bir maceraya sürükleyeceğinden habersizdi. “Ilgı’nın Yeri”ne gittikten sonrasında, yaşamı hiç olmayacak bir şekilde değişti ve kaderin çizgisi, onu bambaşka bölgelere götürürken, içinde bulunmuş olduğu, sırlarla dolu evde, kafası karışık bir şekilde yaşamaya çalışıyordu.

Yaşamın bizleri götürmeye çalıştığı kaderden kaçamayacağımızı ve onun bizimle ilgili bağlantılarını ince bir şekilde örerken görmezden gelemeyeceğimizi anladığımız anlamış olur oluyor. Yürekten bağlı olduğumuz gerçeklerin yerini alan başka gerçeklerle yüz yüze kalıyoruz ve en yakınımızda yaşanmış hatıraların, zaman içinde, hatırladığımız ya da hatırlayamadığımızdan çok farklı olduğunu görüyoruz. Bu, değişimin başlangıcına karar vermemizi ve değişmemizi sağlıyor. Uzun vakit dilimlerinde kendimizle hesaplaşmaya çabalarken, bunun incelikli bir yargıdan çok, kendi başına emir bir his olduğunu kanıksıyoruz.

Bahar’ın içinde olduğu durumda yaşadıkları, okyanusun sonsuzluğunda sürükleneceği bir acı hissini ona veriyorken, bu acı hissi, ona, hiç tatmadığı bir mutluluğu bununla beraber getirecektir.

Bazı güzel şeylerin yaşamın içinde olabilmesi için, acıların da yaşamın içine akması gerekir.

Kendi acısıyla uyuşmuş bir kadının, babasının sırlarını bulabilme yolunda vampirlerle kesişen hikâyesine sizleri çağrı ediyoruz. Okyanusun sırrı, karların büyüleyici atmosferinde çözüme kavuşuyor. Bu sırra ulaşmaya hazır mısınız?

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Sarı Duvar Kağıdı

» Okyanus Sırrı – Vampir Efsanesi Kitabını Beğendiyseniz
» Okyanus Sırrı – Vampir Efsanesi Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz?