En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

1b597b312429aefd79e47e4e0cb4d7e0
Mişisel Gelişim
Hasan Uğur Gür
Hayykitap

“Başaramayanlar, işlerini büyütemeyenler, bunalımdan çıkamayanlar, antidepresanla yaşayanlar, “Olmuyor, olmuyor, olmuyor!” diyenler, çoğumuz buradayız öyle değil mi? Merak etmeyin, sizleri yalnız bırakmayacağım. Şöyle yaparsan böyle olurmuş, şu teknikle falanca çok başarılı olmuş, şu kitapla her insanın yaşamı değişmişmiş… Hayır dostum, mişmişle muşmuşla işimiz yok bizim. Kişisel Gelişim, Mişisel Gelişim dinlemiyoruz! Bu kitapla Kişisel Gelişim kitaplarının, yaşam koçlarının, başarı sırlarının, beyin geliştirme tekniklerinin ve bilumum hurafenin gerçek yüzünü göreceksiniz… Unutma, mükemmel filan değilsin! İnsan, yaratılış itibariyle kusurları olan, hatalar meydana getiren, başarısız da olabilen bir canlıdır.”

» Mişisel Gelişim Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması

Özellikle son yüzyılda kişisel gelişime daha da bir örutubet verdi insan. Kişisel gelişimini en üst seviyeye çıkarmak için çaba gösterirken önümüze çıkan kitaplar maalesef çoğu mevzuda hepimizin niyetini suiistimal etti. Herhangi bir somut başarı grafiği gösteremeyen, okurunu memnun edemeyen, yalnız reklamlarla övülen kişisel gelişim kitaplarının yan etkilerini, yazar Hasan Uğur Gür, Mişisel Gelişim adını verdiği kitapla okuyucuya aktarıyor.

Yazar Hasan Uğur Gür, oldukça talep gören kişisel gelişim kitaplarının, günümüzde hem pozitif bir işlev gösteremediğini hem de birbirinin kopyası hâline geldiğini anlatırken, diğer taraftan gelişimin doğal bir süreç olduğunu, uydurma tekniklerin de insan psikolojisini ve cemiyet yapısını bozduğunu vurguluyor.

Mişisel Gelişim kitabı, içeriğiyle genel insan psikolojisinin suni kişisel gelişim teknikleriyle yönlendirilmesi sonucu ortaya çıkan yıkımın değerlendirmesini yaparak okurları uyarıyor: “Kendinizi seviyorsanız, kişisel gelişim kitaplarından uzak durun!”

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Medet Ya Hu

» Mişisel Gelişim Kitabını Beğendiyseniz
» Mişisel Gelişim Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz?


0 yorum

Bir yorum, inceleme veya alıntı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir