En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

dd4daac1fd9828a20a4b82e98820da87
İnsa-n
Cenk Sabuncuoğlu
Kutlu Yayınevi

Aylardan Haziran yıl 1976 İstanbul’da doğdu. İlk öğrenimini tamamladıktan sonrasında turizmci olmaya karar verdi ve Anadolu Gezim ve Otelcilik Meslek Lisesini Tekirdağ’da okudu. Yüksek Lisansını da Kıbrıs’ta İşletme okuyarak tamamladıktan sonrasında kendince yaşamına merhaba dedi.

» İnsa-n Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması

Uzun yıllar Gezim İşletmeciliğinde önemli görevlerde bulunmuş oldu. Birgün onun da tekamül sürecini yaşfakat vakti geldi, böylelikle yaşamının “diğer eğitimim ve farkındalıklı yaşamım” dediği safhayı başlatmış oldu. İlk önce Rusya ve Ukrayna sonrasında Azerbaycan’da ruh-beden-zihin terapi derslerini aldı.

Ondan sonra reiki, nlp, hipnoz ve integratif insiye mevzularında masterlik seviyelerine yükseldi. N.L.P eğitimleri aldı. Araştırma ve geliştirme ruhu sürekli onu farklı arayış ve uyanışlarıyla tanıştırdı. Hindistan’da özüne dönüş, kendini tanıma ve farkındalık ile ilgili bir çok eğitim aldı. Kendindeki potansiyeli de açığa çıkartarak uzaktan iletişim, data transferi mevzuları ile ilgili olarak Mr. Rugo ile beraber çok detaylı çalışmalar yaparak bir çok eğitim ve terapiler verdi.
Ayrıca Kişi Barcode Çözümleme Sisteminin araştırmalarına devam ederek, sürekli olarak kişinin kendini tanıması, potansiyellerinin farkına varması ve çevresindeki insanoğlu ile uyumu hakkındaki mevzularda analizlerini sürdürmektedir.

Kendi kullanım kılavuzunu tespit ettiğinin bilincinde olduğundan itibaren, insanoğluında kendi kullanım kılavuzlarının belirlenmesine yardımcı olmak için sürekli araştırma ve geliştirme çabaları sürmektedir.

Yaşamı gerçek tadı ile farkında ve kaliteli yaşayan ve yaşatmaya çalışanlardandır. Aynı zamanda bu çalışmaları ile beraber “Kişisel Gelişim Uzmanlığı” ve “Gezim İşletmeciliği” görevlerine holistik bir anlayış ile devam etmektedir.

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Aşk ve Cinayet Tarifleri

» İnsa-n Kitabını Beğendiyseniz
» İnsa-n Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz?