En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Narsist
Vi Keeland
Yabancı Yayınevi

New York Times’ta dört hafta boyunca birinci sırada kalan bir aşk hikayesi.

Gün, her zamanki gibi başlamıştı.Tren koridorunun öbür ucundaki adam beni büyüleyene dek.Küçük dağları o yaratmış gibi telefonda birine bağırıyordu.O takım elbiseli, kibirli adam kendini ne sanıyordu, Tanrı mı?Aslında bir tanrıya benziyordu. O kadar.Durağı geldiğinde aniden kalkıp gitti. O kadar aniydi ki telefonunu düşürdü.Telefonunu ben almış olabilirim.

» Narsist Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması

Tüm fotoğraflarını karıştırmış ve birkaç numarayı aramış da olabilirim.Geri verecek cesareti toplayana kadar gizemli adamın telefonunu günlerce tutmuş olabilirim.Şehrin öbür ucundaki havalı şirketine kendimi sürüklediğimdeyse beni görmeyi reddetti.Ben de telefonu küstah pisliğin ofisine bıraktım.Bu arada telefonunda edepsiz bir fotoğraf bırakmış olabilirim.Mesaj atmasını beklemiyordum.Konuşmalarımızın bu kadar ateşli olmasını beklemiyordum.

İkimiz ancak bu kadar zıt olabilirdik.Fakat zıt kutuplar hakkında ne söylediklerini bilirsiniz.Yüz yüze geldiğimizde, birbirlerini çekmekten daha fazlasını yaptıklarını keşfettik: Biz, birbirimizde kaybolduk.Sürüklendiğim macera beni tamamen hazırlıksız yakalamıştı. Bu macera bittiğinde kendimi bulduğum yere hazır olmam da mümkün değildi.Her güzel şeyin bir sonu vardır, değil mi?Bizim sonumuzsa tahmin edilemezdi.

“Vi Keeland ve Penelope Ward kalplerimizi çalacak yeni bir narsist piç yarattılar ve bu seferki takım elbise giyiyor: En sevdiğim. Graham Morgan’ı önce ben gördüm. Kesinlikle okumalısınız!”

-Laurelin Paige, New York Times çoksatan yazarı

“Graham ve Soraya’ya bayıldım! Bu kitap bittiğinde yüzümde kocaman bir gülümseme vardı. Baştan sona tahmin edemediğim sürprizlerle dolu, muhteşem bir hikayeydi. Bu iki kadının kalemi gerçekten çok güzel, hem de romantizmi yazabiliyor ve bunu o kadar iyi yapıyorlar ki bir sonraki çalışmalarını dört gözle bekliyorum. Narsist benden beş tam yıldız aldı!”

-Raine Miller, New York Times çoksatan Yazarı

“Vi Keeland ve Penelope Ward, günümüzün en başarılı aşk hikâyesi yazarlarından ikisi. Daha önce ikisinin de kitaplarını okumuştum ve 2016 yılının en sevdiğim kitapları arasına girmişlerdi; birlikte kitap çıkardıklarını görünce dayanamayıp hemen okudum ve size de aynısını tavsiye ederim! Bu kesinlikle yeni favorilerim arasında!”

İlginizi çekebilir:  İkircikli Biricik

-Aestas Book Blog


Yazarı Sizekitap’da Ara
Yazarı Twitter’da Ara
Kitabı Twitter’da Ara
Yazarı Facebook’ta Ara
Kitabı Facebook’ta Ara


Bu kitap ve daha fazlası hakkında haber alın!
Bu kitabı kitap listenize ekleyin!
Listeme Ekle(3)

No account yet? Register

+1

» Narsist Kitabını Beğendiyseniz
» Narsist Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz?