En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Mirasımız Hologenetik Hafıza
Billur Bahman Memmedli
Dorlion Yayınevi

Zaman, sevgiye uyanma zamanının işaretlerini size göstermektedir. Karanlıktan sevgiye doğru olan yolculuğunuzun aslında çok daha önceden başlamış olduğunu fark etmek sizi şaşırtabilir. Evren zaten bizi şaşırtmak için vardır. Korku, sevginin ham maddesidir. İnsan, hamlık (karanlık) örtüsünü yırtarak, yanmaya ve olmaya (sevgi) doğru giden yolun yolcusudur. Bu hedef doğrultusunda, insan kendini büyük bir macera içinde bulur. Bu macerayı karanlıktan kaçmadan, yaşamdan kopmadan yaşar ve kendisine uyanarak kalbinin özündeki gizli sevginin kapılarını açar. Yaşayıp, deneyimleyip, yüzleşip, anlayıp, kavrayıp idrak boyutuna geçerek sevgiyle kucaklaşır insan. Bu böyle bir yoldur: kendinizi kendi kalbinize götüren bir yol, sizi kendi içinizdeki Tanrının kapısına getiren bir yol. Kendinize ve hayata güvenmeyi öğreten o karanlık alanı arar ve geri dönme arzusuna kapılabilirisiniz, fakat maceranız başlamış ve devam etmektedir. Ara sıra o rahat alanı arar ve geri dönme arzusuna kapılabilirisiniz, fakat maceranız başlamış ve devam etmektedir.

Kişisel yol pusulanız hologenetik dizilimindedir. Hologenetik pusulanızla tanışmak için

» Mirasımız Hologenetik Hafıza Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması

-Sonat Bağcan

Besteci, Söz Yazarı, Ses Sanatçısı.

Hologenetik hafıza, hiç farkında olmadığımız, zorunlu mirasımızdır. Bu mirasın farkına vardığımızda; bilince çıkmamış gölgelerimizin, yaşamımıza nasıl yön verdiğini görürüz. Dönüşüm, gölgeleri fark etmek, gözlemlemek, kabul vermek ve kucaklamakla başlar. Ve artık yaşam yolculuğunuzun başka bir boyutuna geçersiniz. İçinizde köklü bir değişim oluşur ve derinlerde saklı olan yaratıcılık akmaya başlar.

”Dönüşüm Çağı´nın hareketlenmesi için, hepimizin ihtiyacı olan bu bilgi, ”Nefesin Senle” Albümüm’ün de ilk ilhamını veren ve beni dönüştüren çalışmalardan biridir.

-Prof.Dr.M.Nur.Şenel

”Doğamız, yaratılışımız ve evrensel yasalar gereği adeta Güneş’e kavuşabilmek için gelişmek, dönüşmek ve taşıdığımız o harika özü biçimlendirmek istiyoruz. İşte elinizde tuttuğunuz bu kitap; karanlıkta yol alırken, ışığın izinde ve hüzmelerin rehberliğinde ilerleyip bilincinizi yükselterek Güneş´inize açmanız için size açık bir yol haritası sunabilecek niteliktedir. Evrim sürecinin bizi mutlak bir sıçrama yapmaya zorladığı şu günlerde böyle bir rehberlikle hepimize iyi yolculuklar…

İlginizi çekebilir:  Yılan Yuvası - 39 İpucu Yedinci Kitap

-Hülya Arıkan

Anahtar yaşamınız nasıl geçiyor? Karşınıza benzer problemler mi geliyor? nasıl değiştirebiliriz? Nereden başlayalım? Mirasımız Hologenetik Hafıza- Karanlıktan Sevgiye kitabı yol gösterecektir.


Mirasımız Hologenetik Hafıza


Yazarı Sizekitap’da Ara
Yazarı Twitter’da Ara
Kitabı Twitter’da Ara
Yazarı Facebook’ta Ara
Kitabı Facebook’ta Ara


Bu kitap ve daha fazlası hakkında haber alın!
Bu kitabı kitap listenize ekleyin!
Listeme Ekle()

No account yet? Register

» Mirasımız Hologenetik Hafıza Kitabını Beğendiyseniz
» Mirasımız Hologenetik Hafıza Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz?