En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Kurttan Kurda
Ryan Graudin
Pegasus Yayınları

Bir varmış bir yokmuş, ölüm krallığında inatçı mı inatçı bir kız yaşarmış… 

“Kurttan Kurda, okurları asla unutamayacakları bir hikâyenin içine çekiyor. Gerilim, entrika, hiç durmayan aksiyon ve hayat dolu karakterleriyle yoldaki her tümseği siz de hissedeceksiniz. Kitabı elimden bırakamadım. Ryan Graudin bundan sonra nereye giderse peşindeyim.” 

The New York Times çoksatan yazarı Amie Kaufman 

» Kurttan Kurda Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması

“Ryan Graudin tarihteki en karanlık dönemlerden birini inanılmaz bir hayatta kalma, kimliğini sorgulama ve amaç öyküsüne dönüştürüyor. Elinizden bırakamayacağınız ve bitirdiğinizde uzun süre aklınızdan çıkmayacak kitaplardan. Şüphesiz bir başyapıt.” 

The New York Times çoksatan yazarı V.E. Schwab 

“Fantastik öğeleri, Hitler’in savaşı kazandığı alternatif tarihle harmanlayan Graudin baş döndürücü bir hikâye sunuyor.” 

Kirkus Reviews 

“Graudin alternatif tarih ve casusluk maceralarını birleştirip yüksek tempolu, büyüleyici bir fedakârlık ve azim hikâyesi yaratmayı başarmış. Hayatta kalma, yüce bir amaç uğruna yapılabilecekler ve kahramanları savaştıkları zalimlere dönüşmekten alıkoyan sınırlara dair kışkırtıcı bir zihin egzersizi.” 

Publishers Weekly 

“Aksiyon, dram ve alternatif tarihin ustaca harmanlandığı bu öyküyle Graudin tarih ve distopik kurgu sevenlere yeni ve özgün bir eser sunuyor.” 

The Bulletin 

“Acımasız dünyaya kafa tutan cesur bir kızın öyküsü. Kitabın yürek hoplatan sonuna yaptığı yolculukta sanki Yael’in yanındaydım. Tam bir zafer.” 

The New York Times çoksatan yazarı Megan Shepherd 

 

Hikaye Bir Trende Başlıyor… 

Yıl 1956. Dünyayı Üçüncü Reich ve Japon İmparatorluğu yönetmektedir. Büyük Zaferi anmak için yönettikleri iki kıtayı da kapsayan bir motosiklet yarışı düzenlenir. Ödülse artık halkın arasına karışmayan Adolf Hitler’i, Tokyo’daki Zafer Balosu’nda görebilme şansıdır. 

Eski bir toplama kampı tutsağı olan Yael çok fazla acıya tanık olmuştur ve kaybettiği sevdiklerini her zaman hatırlamak için koluna beş kurt dövmesi yaptırmıştır. Direniş ona tek bir görev verir: Yarışı kazan ve Hitler’i öldür. Görünüşünü değiştirebilme yeteneğiyle Yael, önceki senenin tek kadın yarışmacısı Adele Wolfe’nin yerini almalıdır. Yael diğer yarışmacılarla yakınlaştıkça kimliğini koruması ve görevine sadık kalması için gerektiği kadar acımasız olabilecek mi? 

İlginizi çekebilir:  Evina Pınhan

“Çılgınca ve güzel, heyecanlı ve etkileyici. Bayıldım! Devamını iple çekiyorum.”

The New York Times çoksatan yazarı Laini Taylor

Yazarı Sizekitap’da Ara
Yazarı Twitter’da Ara
Kitabı Twitter’da Ara
Yazarı Facebook’ta Ara
Kitabı Facebook’ta Ara

Listeme Ekle()

No account yet? Register

» Kurttan Kurda Kitabını Beğendiyseniz
» Kurttan Kurda Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz?