En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Birlikte Yaşamanın Yolları – ön kapak Birlikte Yaşamanın Yolları – arka kapak Birlikte Yaşamanın Y
Camille Bordas
Siren Yayınları

Fransa’da küçük bir şehir, yetenekli çocuklarla dolu bir ev ve asla eskimeyen bir soru: Nasıl Yaşamalı? Camille Bordas, Birlikte Yaşamanın Yolları’nda her biri birbirinden zeki, her biri birbirinden yetenekli fertlerden oluşan bir ailenin yaşamını ele alıyor. Burada dış dünyaya açılan tüm pencereler kütüphaneden geçiyor; kardeşler günlerini senfoniler besteleyerek, tezler yazarak, bunalıma girdiklerinde ya da eğlence istediklerinde tuğla gibi kitaplara sarılarak geçiriyor.

» Birlikte Yaşamanın Yolları – ön kapak Birlikte Yaşamanın Yolları – arka kapak Birlikte Yaşamanın Y Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması

Birlikte Yaşamanın Yolları, ailenin en genç ve belki de en ‘sıradan’ bireyine; Isidore’a odaklanıyor. Isidore, zekâ küpü kardeşlerinin arasında büyürken hayatın esprili ve dokunaklı sayfalarını naif bir biçimde aralıyor, sorularına yanıtlar arıyor. Kitaplarda yazmayan gerçeklere, duyumsadığımız ama anlatamadığımız şeylere ve bilimsel tezlerle masaya yatırılamayan duygulara dair bir roman bu; ağırbaşlı bir biçimde iddialı ve akıllardan kolay kolay silinmeyecek bir roman. Camille Bordas, Birlikte Yaşamanın Yolları’nda insanı illa ki örseleyen bir dünyada sağlam kalma mucizesini ustalıkla anlatıyor.

Salinger’ın yarattığı Glass ailesi Fransa’ya yerleşse dahi böyle eğlenceli ve insancıl, böyle inceden inceye felsefi bir hikâye yazılamazdı. Bordas’ın romanı insanı büyülüyor.

– Zadie Smith

Camille Bordas çok kıymetli bir yeni ses.

– George Saunders


Kitabın Adı:Birlikte Yaşamanın Yolları – ön kapak Birlikte Yaşamanın Yolları – arka kapak Birlikte Yaşamanın Y
Kitabın Yazarı: Camille Bordas
Yayınevi: Siren Yayınları
Kodu: 9786055903787
Sayfa Sayısı: 296
Basım Tarihi: 2019-09


Yazarı Sizekitap’da Ara
Yazarı Twitter’da Ara
Kitabı Twitter’da Ara
Yazarı Facebook’ta Ara
Kitabı Facebook’ta Ara

Listeme Ekle()
İlginizi çekebilir:  Taaşşuk-ı Talat ve Fitnat

No account yet? Register

» Birlikte Yaşamanın Yolları – ön kapak Birlikte Yaşamanın Yolları – arka kapak Birlikte Yaşamanın Y Kitabını Beğendiyseniz
» Birlikte Yaşamanın Yolları – ön kapak Birlikte Yaşamanın Yolları – arka kapak Birlikte Yaşamanın Y Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz?