En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

c6d8c8910b3f9cf0a53caae86d03c77c
Boyalı Dolap
Ahmet Yılmaz
Etki Yayınları

Ahmet Yılmaz Türkçe Öğretmeni 01.09.1957, Erzurum’un Tekman ilçesinin Çayırdağı Köyü’nde doğan Ahmet YILMAZ, ilk, orta ve lise öğrenimlerini Erzurum’da bitırmiştir. 1980 yılında Diyarbakır Eğitim Enstitüsü, Türkçe Bölümü’nden mezun olmustur.

» Boyalı Dolap Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması

1985 yılında ataması yapılarak o çok sevdiği öğretmenlik mesleğini yapmaya başlamıştır. İlk görev yeri Gaziantep, 8 Şubat İlkokulu’dur. 1985- 1992 tarihlerinde burada çalışmıştır. Daha sonrasında ise tayini kendi isteği ile İzmir’e çıkmıştır ve emekli olana kadar Izmir’de çalısmıstır. İzmir’de görev yaptığı okullar: Bergama Cumhuriyet Lisesi, Bergama Ali Rıza Eroğlu İlköğretim Okulu, Çiğli Hasan Sağlam Ortaokulu, Çiğli Güzeltepe İlköğretim Okulu, Ciğli Mehmet Hikmet K aşercı Orta Okulu, Çiğli Selim Diniz İlköğretim Okulu’dur. Son olarak da Çiğli Güzeltepe İlköğretim Okulu’da tekrar çalışmıştır ve 2009 yılında emekli olmuştur.

Emekli olduktan kısa bir süre sonra mide kanserine yakalandığını öğrenmiş ve 02.12.2013 tarihinde cerrahi bir operasyon ile mıdesinin tamamı alınmıştır. 2,5 yıllık bir mücadelesi sonrasında 05.05.2016 tarihinde, İzmir Dokuz Eylül Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gözlerini hayata yummuştur. Boyalı Dolap isimli kitabı ise kendisinin hayati boyunca yapmayı en çok istediği fakat ne yazık ki ömrünün yetmediği bir çalışmasıdır.

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Deli Filozof

» Boyalı Dolap Kitabını Beğendiyseniz
» Boyalı Dolap Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz?


0 yorum

Bir yorum, inceleme veya alıntı yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir