En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

sizekitap kitap severleri bir araya toplamak için kurulmuş bir sitedir. Kitap tanıtımları, kitap yorumları, kitap bağışları, ücretsiz kitap indirme, kitap kampanyaları ve daha fazlasını siz de sizekitap adresinde bulabilirsiniz. Sitemizde dört farklı üyelik tipi bulunmaktadır.

Yazarlar. Yeni çıkan kitaplarını gönderebilir, sitemizde  ve sitemize ait sosyal medya kanallarında tanıtım yapabilirler. Etkinlik ekleyebilir, duyuru yayınlayabilir ve kitap okurları ile buluşabilirler. Kitap kampanyalarına bağışta bulunabilirler. Ücretsiz e-kitap ekleyebilir, ziyaretçilere ücretsiz indirip, okuma şansı verebilirler.

Öğretmenler. Öğrencilerine okuma alışkanlığı kazandırmak isteyen öğretmenlirimiz, kitap ihtiyaçları için bize ulaşabilirler. Kitap kampanyası başlatabilirler. Öğretmenlerimizi yayınevleri, yazarlar ve hayırsever kitap okurları ile buluşturmak istiyoruz.

Öğrenciler. Öğrencilerimize okumayı sevdirmek istiyoruz. Öğrenciler okudukları kitapları listeleyebilir. Öğretmenleri aracılığı ile kitap isteğinde bulunabilir. *Sahip oldukları kitapları diğer kitap okurları ile takas edebilirler.

Kitap Okurları. (Genel Üyelik Tipi) Okudukları kitapları listeleyebilir. Kitaplara yorum yazabilir. Kampanya oluşturabilir. Kitap bağış kampanyalarına katılabilir.

Sitemize ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Misyonumuz

Tüm kitapseverleri sizekitap çatısı altında buluşturmak.

Vizyonumuz

Her eve/okula sizekitap aracılığı ile en az bir kitap göndermek. Herkese okuma alışkanlığı kazandırmak.

Sitemizde yasadışı e-kitap paylaşımı yapmıyoruz. Bu platform size kitapları tanıtmak amacı ile kurulmuştur. Sizekitap, beğendiğiniz kitapları yazarlara destek olmanız için satın almanızı tavsiye eder.