En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Altınpark’taki Kitap Günleri Fuarı’na yoğun ilgi

ANKARA, (DHA)- ANKARA Büyükşehir Belediyesi’nin ramazan etkinlikleri kapsamında açılan ‘Kitap Günleri Fuarı’, her gün 6 binin üzerinde Başkentli tarafından ziyaret ediliyor. Fuarda, popüler kitaplardan bilimsel kitaplara, zamanı kitaplardan dini kitaplara kadar çok sayıda eserin yer aldığı kitap fuarı,  özellikle iftardan sonrasında kitapseverlerin akınına uğruyor. 
Altınpark Fuar ve Kurultay Merkezi’nde 30 Mayıs’ta kapılarını açan kitap fuarında, 170 yayınevinin standı yer alıyor. Birçok yazarın konuk edildiği fuara, her yaş ve meslekten Başkentli kitapsever, yoğun ilgi gösteriyor. Ramazan etkinliklerinin de devam ettiği ANFA alanında kurulan kitap fuarına gelen ziyaretçiler, yüzde 50 oranlarındaki indirimli kitap almanın yanı sıra okuyucusu oldukları sevdikleri yazarlara kitaplarını imzalatma ve söyleşilerine katılma olanakını da yakalıyor. 
İLK İMZA GÜNÜ, BAŞKAN GÖKÇEK’TEN
‘Kitap Günleri’nde kitabını ilk imzalayan kişi, ‘Sol Politika-FETÖ İlişkileri’ isminde eserini imzalayan, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek oldu.  Romancısından şairine, belgesel yazarından tecrübe etme şeklinde  bir çok farklı türde kitapları olan yazarın konuk olduğu kitap fuarında, yazarlar okurlarıyla bir araya gelmiş olarak, kitap hakkında mevzuşma fırsatı yakalıyorlar. Kitap Fuarı’nı ziyaret etmek isteyen ailelerin çocuklarını bırakabilecekleri 2 bin metrekarelik bir alanda meddah, Hacivat-Karagöz, orta oyunu şeklinde tiyatroları ile kum boyama, ebru sanatı, kinetik kum, origami ve kes-yapıştır  şeklinde aktiviteler yer alıyor. Aileler Kitap Fuarı’nı dolaşırken, alana kurulu dev ekrandan da çocuklarının nasıl zaman geçirdiklerini izleyerek denetim edebiliyorlar. 
21 Haziran Çarşamba gününe kadar devam edecek olan “Kitap Günleri Fuarıö 12.00-01.00 saatleri arasında açık bulunuyor.   
FOTOĞRAFLI

(kaynak: hurriyet.com.tr)

Listeme Ekle()
İlginizi çekebilir:  Kitap Fuarı'na yoğun ilgi

No account yet? Register


0 yorum

Bir yorum, inceleme veya alıntı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir