En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

İndigolar Kitabı – Doğunun ve Batının Uzaylı Öncüleri
Rafet Gökhan Ayyüce
Mitra Yayınları

Bu Kitap Bir Uzay Manifestosudur!

» İndigolar Kitabı – Doğunun ve Batının Uzaylı Öncüleri Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması

Uygarlık tarihinin dehaları olan şu isimlere hepimiz aşinayız:

Mustafa Kemal Atatürk, Theodor Adorno, Isaac Asimov, İbn-i Arabi (hz), Cornelius Agrippa, Hacı Bektaş Veli (hz), Simone de Beauvoir, Brigigtte Bardot, Bertold Brecht, Helena Blavatski, Hector Berlioz, Luis Bunuel, Mihail Bakunin, Giacomo Casanova, Kont Cagliostro, Aleister Crowley, Carlos Castaneda, Anton Çehov, Piyotr Çaykovski, Rene Descartes, Salvador Dali, Alain Delon, Alighieri Dante, Erich von Dainiken, Fiyodor Dostoyevski, Conan Doyle, Charles Dickens, Charles Darwin, Walter Disney, Thomas Edison, Sigmund Freud, Scott Fitzgerald, Paul Gaugin, Mahatma Gandi, Francisco Goya, Antonio Gramsci, Ursula K. Le Guin, Rene Guenon, George Gurdjieff, Abdülkadir Geylani (hz), Allen Gingsberg, Georg Handel, Joseph Haydn, Anthony Hopkins, Aldous Huxley, Fazlullah Hurufi, Steve Jobs, Soren Kierkegaard, Jiddu Krishnamurti, Akira Kurosawa, Jack Kerouac, Vladimir Lenin, D. H. Lawrence, Garcia Lorca, Bob Marley, Tommaso Marinetti, Nelson Mandela, Buonarroti Michaelangelo, Benito Mussolini, Wolfgang Mozart, Thomas More, Jean Moliere, Celaleddin-i Rumi Mevlana (hz), Wilhelm F. Nietzsche, Isaac Newton, Michel Nostradamus, Robert de Niro, Bhagvan Osho, Eugene O’neill, Theophrastus Paracelsus, Pierre Proudhon, Paolo Pasolini, Pablo Picasso, Edgar Allen Poe, Rainer Maria Rilke, Thoedore Roosevelt, Marquis de Sade, Baron Sebottendorf, Joseph Stalin, Rudolf Steiner, Baruch Spinoza, J. R. R. Tolkien, Leon Troçki, Henry David Thoreau, Leonardo da Vinci, Oscar Wilde, Orson Welles vs (liste böylece uzayıp gider).

Kimi filozof, kimi şair, kimi yazar, kimi derviş, kimi sahtekar, kimi sapkın, kimi ermiş, kimi veli, kimi berduş, kimi meczup, kimi bilim adamı, kimi mucit, kimi sanatçı kimi müzisyen, kimi ressam, kimi mimar, kimi siyasetçi, kimi kahin, kimi hazret, kimi deli, kimi lider, kimi zorba, farklı zamanlarda farklı karakterlerle birer kuyrukluyıldız misali dünyamızı ziyaret eden bu varlıkların ortak yönü nedir?

İlginizi çekebilir:  Güzel ve Yüce

Bu kişilerin ortak yönü dünyayı değiştirmeye duydukları şaşmaz bir idealizmdi. Faşistinden komünistine, hümanistinden zalimine kadar ödün vermedikleri tek husus, inandıkları dava uğruna müthiş bir irade gücüyle insanüstü çaba göstermekti. Evet, bu ruhların hepsi uzaydan transfer galaktik kökenli indigo varlıklardı. Duruşlarından yürüyüşlerine, gülüşlerinden öfkelerine kadar bariz olan etkileyici karizmaları enerji bedenlerinden (auralarından) taşmaktaydı. Liyakat sahibi olarak getirdikleri bu güçlerini insanları hayra veya şerre yönlendirmek üzere etkin biçimde kullandılar ve kitleleri arkalarından sürüklediler. Onları çok sevdik, hayran olduk, nefret ettik lakin asla kayıtsız kalamadık. Onlar her daim dünyanın lokomotifiydiler, evrensel uygarlığa mezun oluşumuzda Kova Çağı’na geçiş (kıyamet) boyunca da hep öyle olacaklar.


İndigolar Kitabı - Doğunun ve Batının Uzaylı Öncüleri


Yazarı Sizekitap’da Ara
Yazarı Twitter’da Ara
Kitabı Twitter’da Ara
Yazarı Facebook’ta Ara
Kitabı Facebook’ta Ara


Bu kitap ve daha fazlası hakkında haber alın!
Bu kitabı kitap listenize ekleyin!
Listeme Ekle()

No account yet? Register

» İndigolar Kitabı – Doğunun ve Batının Uzaylı Öncüleri Kitabını Beğendiyseniz
» İndigolar Kitabı – Doğunun ve Batının Uzaylı Öncüleri Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz?


0 yorum

Bir yorum, inceleme veya alıntı yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir