En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Ülkemizin her tarafına, en nitelikli eğitimleri en uygun maliyet ile ulaştırarak sürdürülebilir bir gelişim ekosistemi oluşturmak için POTANSİYELİM HER YERDE HAREKETİNİ BAŞLATIYORUZ.


Potansiyelim Her Yerde Hareketi nedir?

Potansiyelim Her Yerde Hareketi bir “Temsilcilik – İş Ortaklığı Sistemi”dir.

Ülkemizin her il ve büyük ilçelerinde temsilcilikler vereceğiz.

Temsilcilerimizin bizi yeteri kadar tanıması ve “Potansiyelim”i temsil edebilmesi için eğitimlerimize dahil ediyoruz.

Eğitim süresince, eğitimler ile birlikte paralel olarak temsilcilik eğitimleri ve toplantıları da vereceğiz.

Temsilcimiz bize başvurduktan ortalama bir ay sonra, eğitimini aldıkları konuda uzmanlaşacak ve temsilciliğimiz sayesinde evinden çalışarak kendi potansiyelini performansa dönüştürecektir.

Daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen linki tıklayınız:

https://www.potansiyelim.com/etkinlik/temsilcilik-toplantisi/

Toplantı zamanında, canlı sınıfa girmek için tıklayınız. https://zoom.us/my/potansiyelim

Potansiyelim.com Hakkında:

İnternetin gelişmesi ve yayılmasıyla, eğitimin, sınıflardan çıkarak, ceplere gireceğini yıllar önce anlayan ve naçizane geleceği gören bir eğitim kurumuyuz. 2011 yılında kurulduk. Bu alanda hizmet üreten Ülkemizin ilk eğitim kurumuyuz.

Geçtiğimiz 9 yıl içinde 20.000 saatin üzerinde online canlı sınıf eğitimi vererek, bu alanda ulaşılması zor bir rekora imza attık. Her eğitimimizde, eğitim kalitemizi ölçümleyerek, daha iyi nasıl olurdu? Sorusuna cevaplar arayarak, her gün kendimizi daha da geliştirmeye çalışıyoruz.

Gelişmiş ölçme ve değerlendirme tekniklerimiz sayesinde, eğitimlerimizin tamamının, yüz yüze eğitimlerde bir tam günde verilen eğitimlere göre 3,2 kat daha verimli olduğunu ispatladık.

Online eğitim bizim ana uğraşımız, pandemi öncesinde de online eğitimler veriyorduk, her şey normale döndüğünde de online eğitimler vereceğiz. Kaydolacağınız eğitimlerde, eğitmenin yetkinliği kadar, eğitenin online eğitim yetkinliğine de dikkat etmenizi öneririz.

Potansiyelim.com olarak, alanlarında deneyimli, 50 den fazla eğitmen ile çalışıyoruz. 9 yılda biriktirdiğimiz tüm deneyimi, Eğitmenlerimizle de paylaşarak, yüz yüze eğitimlerden çok daha başarılı online eğitimleri değerli birey ve kurumlar ile buluşturuyoruz.

İlginizi çekebilir:  Konuşanlar - Hasan Can Kaya (Etkinlik)

Hem eğitmenlerimizi tanımanız hem de güzel konularda bilgilenmeniz için, haftada en az bir ücretsiz seminer düzenliyoruz. Seminer ve eğitim takvimimizi buradan https://www.potansiyelim.com/etklinlik/ görebilirsiniz.

Deneyimimiz güvencemizdir.

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register