En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

İstanbul’un sokak kültürü festivali Tarmac sizlerle buluşuyor…

Moda, Müzik, Sanat, Spor

Şehrin kalbi Beyoğlu’ndaki Şişhane Otoparkı’nda gerçekleşecek sokak kültürü festivali Tarmac, İstanbullulara yenilikçi ve benzersiz bir sokak kültürü festivali deneyimi yaşatacak.

Gençlik kültürünü ileriye iten markaların ve insanların bir araya geldiği bir pazar yeri olarak kurgulanan Tarmac, Kapalıçarşı’nın ilk zamanlarından aldığı ilhamla, “sokak kültürü” nün en değerli yapıtaşları müzik, moda ve sanat üretimini, “global pazar yeri” konsepti altında, İstanbul’da ilk kez bir festival kapsamında bir araya getirecek.

Festival, iki gün boyunca Şişhane Otoparkı’nda gerçekleşecek. Otopark katlarının müzik, moda, sanat ve spora ayrıldığı festivalde; dünyaca ünlü ve bağımsız lokal markaların standları, ikinci el kıyafet ve sneaker alanları, iki ayrı müzik sahnesi, basketbol turnuvaları, sergi alanları, fikir liderlerinin konuşmaları yer alacak. Sergi ve gösterimlere, workshop’lara, çağdaş sanatçıların müzik performanslarına ve sıra dışı sürprizlere de ev sahipliği yapacak olan Tarmac, İstanbul’un bugüne dek yapılan en kapsamlı sokak kültürü etkinliği olacak.

Şişhane Otoparkı’nın katlarına yayılan festivalde, dünyanın dört bir yanından önemli sanatçılar, iki ayrı sahnede performanslarını sergileyecek. Atina’nın en popüler rap sanatçısı Kareem Kalokoh, Berlin’in popüler isimleri Mechatok ve Mobilegirl’ün yanı sıra Sami Baha, elektronik müzik DJ’i ve yapımcı Hussein Hassan “oldyungmayn”, Milano’dan Still’in performansları ve çok daha fazlası, iki gün boyunca Şişhane Otoparkı’nda festival severlerle buluşacak.

Otopark katlarının müziğin yanı sıra moda, sanat ve spora ayrıldığı festivalde; Nike, Adidas, Vans, Wunder, Epicene, Hummel, Pale  gibi dünyaca ünlü ve bağımsız lokal markaların, festivale özel ürün seçkileri ve farklı sürprizleri olacak.

Tarmac, aynı zamanda birçok farklı isimle ilgi çekici panellere de ev sahipliği yapacak. Atinalı rap grubu ATH Kids; Y ve Z jenerasyonlarından birçok görsel sanatçıyı bir araya getiren stüdyo Selam X, müzik yapımcıları Bao-Tran Tran ve Timur Tokdemir, Milano’da yaşayan, Hundebiss Records’un da başındaki sanatçı Simone Trabucchi; moda, fütürizm ve tasarımı bir araya getiren kreatif stüdyo Sucuk Und Bratwurst, Pressure Paris’in kurucusu Theodoros Gennitsakis gibi isimler, panellerin konuşmacılarından birkaçı…

İlginizi çekebilir:  Masterpiece Galata Resim - Pembe Düşler (Etkinlik)

İsmini havaalanı pistleri ve spor sahalarının zeminlerinden alan Tarmac, sokağın birleştiriciliğini kutlayarak, şehrin havasını soluyan ve paylaşmaya inanan herkesi 11-12 Nisan’da Şişhane’ye davet ediyor.”

VIP Bilet Kapsamı:

– VIP alana giriş hakkı
– Etkinlik alanına girişte öncelik hakkı
– Tarmac özel ürün kiti
– İçecek ikramı

Etkinlik ile ilgili detaylar için tıklayın.

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register