En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!


Saç Stili Kursu, 13 Nisan’da İstMarina AVM’de gerçekleşecek.

1. Gün Saç stilindeki temel unsurların incelenmesi, teorik bilgi, saç tipleri, saç modelleri, fön ile çalışma, taraklar ve çeşitleri, araçlar, saç stillerindeki etken elemanlar, gereken malzemeler ve özellikleri, aksesuarlar, kişiye göre saç stil seçimleri, pürüzsüz ışın, düzleştirici ile çalışma, rulo kullanma, fleece çalışma, laying out strands.
2. Gün Saç sitilinin temeli bukleler, hacimsel bukleler, bant sarma tekniği, oluklu mukavva kullanarak sabit kabarıklığın uygulanması, kıvrımların analizi, Prenses saç modeli, temporo lateral bölge çalışmasının incelikleri, görünmez sabitleme kuralları, Yunan örgüsü, buklelerden yarı monte saç modelleri, tel tekniği.
3. Gün Özel günler, özel modeller, düğün ve gelin saç modelleri, gelinler ile çalışmanın incelikleri, iletişim psikolojisi, görüntünün provası, bireysel özelliklere göre saç stilinin seçimi, düşük bukleler, rulo ile çalışma, saç tilinde örme, sabitleme teknikleri, fastening ofba veil, düz saç, düşük saç modeli, sarma olmaksızın çalışma, havadar doku oluşturma.
4. Gün Dalgalar, dalganın modern uygulaması, turnike ile sarma yöntemi, ayıraç ile çalışma, tel açma ve inşa etme yöntemi, Lübnan gelini modelleri, dalgalara dayalı saç modelleri, tabanlı hava hacmi yaratma yöntemleri.
5. Gün Düz saç ile çalışma, uzun örgü, yapı kuralları, hacim ve doku oluşturma, saç modellerinde örme seçenekleri, air bundle from plaits, düz saç tutam çalışması, rulo üzerinde çalışma.

Öğrenciler getirmelidir. Saç maşası 32mm. Saç maşası 25mm. Düzleştirici Oluklu saç maşası

5 Gün / Saat 12:00 – 18:00

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Mahşer-i Cümbüş - Tiyatro Sporu (Etkinlik)

0 yorum

Bir yorum, inceleme veya alıntı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir