En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!


PAZ “can” albümü tanıtım konseriyle 11 Mart Çarşamba günü özel konukları Yasemin Mori, Lara Di Lara (Dilara Sakpınar) ve Barıştık Mı (Barış Demirel) ile KadıköySahne’de olacak.

Ankara’dan İstanbul’a kopup gelen PAZ, ismini grubun ruhuna da ayna tutan, İspanyolca ‘barış’ kelimesinden alıyor. Ekip, ileride yaşanacak güzel günlerin özlemini, müziğin barıştırıcı dilini kullanarak aktarıyor. 8 parçadan oluşan ‘can’ albümü ile dinleyiciyi melankolik ama umutlu, isyankar ama sakin iç dünyasına davet ediyor. PAZ’ın ilk göz ağrısı “can”, Lin Records etiketiyle 1 Kasım 2019’da dinleyiciyle buluştu. Alternatif rocktan progresif rocka, post rocktan caza uzanan 8 parçalık albüm, ülkemizin hızlı değişimini ve yaşanan olaylara karşı hissedilen çaresizlik, isyan ve yeniden filizlenen umudun birbirine geçtiği üç yılı kapsayan bir dönemin de hikayesini anlatıyor. PAZ’ın çıkış albümü müzik yazarlarının da kulağına sızarak dikkat çekti ve tam not almayı başardı.

PAZ, vokal ve gitarda Barış Çakmakçı, gitarda Ufuk Evcimen, bas gitarda Erinç Odabaş ve davulda Onur Başkurt’tan oluşuyor.

PAZ albüme dönüşmesi uzun süren ‘can’ hikayesini, müzikal yolculuklarına dokunduğu değerli müzisyen dostları ile beraber kutlamaya müzik severleri davet ediyor. Kasım 2019’da yayınlanan PAZ’ın çıkış albümü ‘can’ın ilk tanıtım konseri 11 Mart Çarşamba, Kadıköy Sahne’de.

Konuklar: Yasemin Mori, Lara Di Lara (Dilara Sakpınar), Barıştık Mı (Barış Demirel)

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Fransız Tatlıları (Etkinlik)