En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 


Moon Duo present The Lightship, 21 Mart’ta Salon İKSV’de…

Psychedelic rock ve krautrock’ı birbirine çok yakıştıran Portland çıkışlı ikili Moon Duo, 21 Mart’ta İstanbul’da yılın alacakaranlıktaki en uzun gecesi olmaya aday.

“Geçtiğimiz Mart ayındaki Salon konseri hafızamızda özel bir sekmede açılan Wooden Shjips’ten Erik “Ripley” Johnson ve eşi Sanae Yamade’nin projesi.

İlhamını Spaceman 3, Silver Apples ve Suicide gibi gruplardan alıyor. 2009’dan bu yana üreten ikili, “Love On The Sea” ve “The Killing Time” teklileriyle hayatımıza girdi. 2010 yılında yayımladıkları ilk albümleri Escape’e başlayan uzun çalar serüvenleri, 2012 yılında Sacred Bones etiketiyle yayımlanan “Circles”la en başarılı meyvelerinden birini verdi. Dümeni iyiden iyiye psychedelic güçlere teslim ettikleri “Shadow Of The Sun” ve geçtiğimiz yıl yayımlanan şimdilik son albümleri “Stars Are The Light” ile tüm dünyada edindikleri sadık kitleyi daha da büyütmeyi başardılar. Bir nevi kendilerinin Yin Yang’i olan, aynı anda hem aydınlığı hem de karanlığı barındıran ikili, çok sevildikleri Türkiye’ye, Salon’a geliyorlar. 70’lerin psychedelic kültürü ve diskolarından ilham alan, görsel sanatçı Emmanuel Biard imzalı The Lightship isimli algınızla oynamaya aday bir ışık küpü eşliğinde son albümleri “Stars Are The Light”ı sizlerle buluşturacaklar.”

*Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

Kaynak

Listeme Ekle()
İlginizi çekebilir:  Balkan Wedding Party No.4 by Kolektif İstanbul (Etkinlik)