En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!


Black metalin yükselen kalesi Polonya’nın son yıllarda çıkardığı en önemli gruplardan olan MGŁA ülkemizdeki ilk konserini vermek için 9 Nisan 2020’de Vera Müzik ve Hammer Müzik organizasyonuyla IF Performance Hall Beşiktaş’ta olacak.

Grup elemanlarının suretlerini gizlediği sıra dışı imajıyla bilinen MGŁA, black metali hem köklere sadık hem de yeniliğe açık bir bağlamda sunarak geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı. Kariyerine 2000 yılında başlayan grup özellikle 2015 yılında çıkardığı “Exercises in Futility” albümüyle black metal dünyasının adını en hızlı duyuran gruplarından biri hâline geldi. Pek çok yerde turlayan ve kitlesini genişleten MGŁA, 2019’da çıkardığı “Age of Excuse” ile daha da üstüne koyarak büyümesini sürdürdü.

Yürek parçalayan vokalleri, melodik rifleri ve black metal dünyasında görmeye alışık olmadığımız davul anlayışıyla MGŁA 9 Nisan 2020’de IF Performance Hall Beşiktaş’ta sevenlerine kapkaranlık unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Grubun ülkemizdeki ilk performansında siz de mutlaka yerinizi alın.

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Masterpiece Galata Heykel - Groot (Etkinlik)

0 yorum

Bir yorum, inceleme veya alıntı yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir