En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!


Mevzu Records Label Night konserleri uzun bir aranın ardından 6.sı ile 24 Temmuz’da Burgazada Cennet Bahçesi’nde sizlerle!

Canlı performanslar, DIY tasarım pazarları, stantlar, fanzinler ve daha birçok detayın yer aldığı Mevzu Label Night #6 sizleri bekliyor.

Program
17:30-18:00 Çıkıntı
18:20-18:50 Pembe
19:10-19:55 Backover
20:15-20:45 Asperger
21:00-22:00 Eskiz

Eskiz
Eskiz, 2010’ların başında, yeraltı sahnesindeki gürültülü, enerjik ve patlayıcı sahne performansları ile ismini duyurmaya başlayan İstanbullu bir rock’n roll grubudur. 1 EP ve 1 LP’den sonra 2020 sonbaharında bağımsız olarak yayımladıkları “Kozmik Ruh Dansı” isimli albümlerini, enerjik ve sert bir sound’a geri döndükleri “Zamanı Geldi” isimli 3 parçalık kısa çalar izledi.

Asperger
Kasım 2015 tarihinde meydana gelen grup. Müziğinde eğitim yoktur. Şarkılar içsel dünyalarıyla kendilerine zorla dikte ettirilen gerçek dünya arasında sıkışmış insanları konu alır. Bugüne kadar sıfır yasal albüm, iki adet uzun çalar ve bir adet kısa çalar albüm yayınlamışlardır.

Backover
2017 yılında İstanbul’da kurulan melodik hardcore grubu Backover ilhamını Bane, Have Heart, Killing the Dream, Life Long Tragedy, Verse ve Carpathian gibi 2000ler hardcoreunun imza gruplarından alıyor. 2019’da yayınladıkları ilk EPleri First Steps’in ardından grup, 2020 de ilk uzun çalarları Exile ile müziklerini daha karanlık, melodik ve modern bir tarza evirdi.

Pembe
İstanbul’dan duygusal müzik.

Çıkıntı
Toksik bi sesle bozuk altyapilara ayni derecede bozuk sözler zımbalamaca.

Afiş Tasarım: Emre Tuna

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Masterpiece Galata Resim - Düşünceler (Etkinlik)