En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

 Atölye Hakkında:

Kuantum düşünce tekniğini kullanarak (var ise) kıtlık bilincinizden kurtularak bolluk ve bereket bilincine sahip olmanız için çalışmalar yapılacaktır.

Maddi sıkıntı yaşayan, hak ettiği hayatı yaşamak isteyen ve çok daha rahat yaşamak isteyen herkes bu atölyeye katılabilir.

Bolluk Bereket Atölye Çalışmasının Uygulama Şekli:

  • ilk gün 1 saatlik online atölye
  • Diğer pazar günleri (3 pazar)  30 dakikalık online atölye
  • 21 günlük kendi kendine çalışma metodu (Atölyede belirlenecek)
  • 21 günlük, kişisel farkındalık çalışması (Günlük WhatsApp ile iletilecek)

 

Etkinliğimizi incelemek için tıklayabilirsiniz.https://www.potansiyelim.com/etkinlik/kuantum-ile-bolluk-bereket-atolye-calismasi/

Etkinlik zamanında, canlı sınıfa girmek için tıklayınız. https://zoom.us/my/potansiyelim

 

 Potansiyelim.com Hakkında:

İnternetin gelişmesi ve yayılmasıyla, eğitimin, sınıflardan çıkarak, ceplere gireceğini yıllar önce anlayan ve naçizane geleceği gören bir eğitim kurumuyuz. 2011 yılında kurulduk. Bu alanda hizmet üreten Ülkemizin ilk eğitim kurumuyuz.  

Geçtiğimiz 9 yıl içinde 20.000 saatin üzerinde online canlı sınıf eğitimi vererek, bu alanda ulaşılması zor bir rekora imza attık. Her eğitimimizde, eğitim kalitemizi ölçümleyerek, daha iyi nasıl olurdu? Sorusuna cevaplar arayarak, her gün kendimizi daha da geliştirmeye çalışıyoruz.  

Gelişmiş ölçme ve değerlendirme tekniklerimiz sayesinde, eğitimlerimizin tamamının, yüz yüze eğitimlerde bir tam günde verilen eğitimlere göre 3,2 kat daha verimli olduğunu ispatladık.  

Online eğitim bizim ana uğraşımız, pandemi öncesinde de online eğitimler veriyorduk, her şey normale döndüğünde de online eğitimler vereceğiz. Kaydolacağınız eğitimlerde, eğitmenin yetkinliği kadar, eğitenin online eğitim yetkinliğine de dikkat etmenizi öneririz.  

Potansiyelim.com olarak, alanlarında deneyimli, 50 den fazla eğitmen ile çalışıyoruz. 9 yılda biriktirdiğimiz tüm deneyimi, Eğitmenlerimizle de paylaşarak, yüz yüze eğitimlerden çok daha başarılı online eğitimleri değerli birey ve kurumlar ile buluşturuyoruz.  

İlginizi çekebilir:  Özgür Turhan (Etkinlik)

Hem eğitmenlerimizi tanımanız hem de güzel konularda bilgilenmeniz için, haftada en az bir ücretsiz seminer düzenliyoruz. Seminer ve eğitim takvimimizi  buradan https://www.potansiyelim.com/etkinlik/ görebilirsiniz.  

Deneyimimiz güvencemizdir.  

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register