En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!


Kirpik Kursu & İleri Kirpik Kursu, 20 Nisan’da İstMarina AVM’de gerçekleşecek.

1. Gün Teorik bölüm, kirpik uzatma, çoğaltma, malzemeler ve çeşitleri, kirpik çeşitleri, uzunluk çap belirleme yöntemi, kukla – tilki – sincap – ışın etkileri yaratma, kirpik uzatma için gereken araçlar ve çeşitleri, işyeri ekipmanları, alet sterilizasyon kuralları, kirpik bakımı püf noktaları, uzatma kaldırma yöntemleri, kaçınılması gereken noktalar, araçların doğru kullanımı.
2. Gün Pratik parçalar, manken üzerinde pratik yapma, el yerleştirme ve kullanma yöntemleri, modeller üzerinde uygulama.
3. Gün Hacimli kirpik uzatma kavramı, her durumda fark yaratma, hacimsel kirpik uzatma malzemelerini tanıma, kullanma, 2D-3D kirpikler, hacimsel uzatma, ultra ince kirpik için hacim, tutkal çeşitleri, hacimsel ışın efekt oluşturma yöntemleri, alet sterilizasyon kuralları, mükemmel görünüm için kıvrım kuralları, pratik bölüm 2D-3D gösteri teknikleri, model üzerinde çalışma.
4. Gün Teorik bilgi, efekt oluşturma temelleri, yapıştırıcı ile çalışmanın püf noktaları, renkli kirpiklerle çalışma, alt kirpiklerin doğru izolasyonunun sırları, ideal iş akışı, mükemmel fotoğraflama sırları, yansıma yönetme, pratik bölüm, model üzerinde öğretmen tarafından Amerikan tekniğinin gösterilmesi, öğretmen gözetiminde öğrencilerin tekniği uygulaması.

4 Gün / Saat 12:00 – 20:00

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Hayatım Roman (Etkinlik)