En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Jam Session: Lin Pesto 26 Mart’ta Salon İKSV’de!

kim?

Popüler Türkçe şarkılara yaptığı synth-pop yorumlarıyla fenomen olan, ilk albümü ‘SON’ ile gönüllere taht kuran müzisyen

ne yaptı?

2017’de Bahar Candan’dan “Dondurma Gibisin” yorumuyla hayatımıza giren Lin Pesto, arka arkaya YouTube’a yüklediği besteleriyle milyonlarca kez dinlendi. İzel’in “Bebek”ini, Bülent Ersoy’un “Yananı Görür Allah”ını ve Mustafa Sandal’ın “Araba”sını kimsenin hayal edemeyeceği bir özgünlükte yorumladı. Kimliğini anonim tutmayı tercih eden Ankaralı vokal kalpleri tamamen müziği ve videolarıyla kazandı. Ağustos ayında Tamar Records etiketiyle yayımlanan “Son” isimli kısaçaların yapımcılığını ve aranjmanını Jakuzi’den tanıdığımız yetenekli prodüktör Taner Yücel, bestelerini Mei Wu ve Lin Pesto üstlendi. Albümdeki şarkılar, biri hariç Lin Pesto’ya ait. Lin Pesto’yu Salon’daki ilk serüveninde dinlemek için sabırsızlanıyoruz.

nasıl?

Synth pop dünyasında mest olacaksınız.


*Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Merhaba (Etkinlik)