En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!


İAAF İstanbul Sanat & Antika Fuarı, 19 – 23 Şubat tarihleri arası İstanbul Kongre Merkezi’nde!

‘14 kuşağı’ndan ‘d’ grubu’na, Paris Ekolünden Çağdaş Türk Resim ve Heykel Sanatına kadar geniş bir yelpazede ulusal ve uluslararası sanatçıları tek çatı altında buluşturacak IAAF, 19 Şubat 2020 Çarşamba günü Gülsin Onay’ın piyano resitali eşliğindeki ön izlemeyle başlayacak.

Kıtalararası sanat buluşmasına sahne olacak fuar, 23 Şubat Pazar akşamına kadar İstanbul Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak. Organizasyonda, İstanbul’da yaşam sürmüş ya da yolu kentle kesişmiş oryantalist sanatçılara ait yapıtlardan oluşan Erol Makzume Koleksiyonu’ndan seçki  ve Niko Filidis Koleksiyonu’na ait, Belçikalı sanatçı ve pastel tekniği ustası Firmin Baes’in (1874-1943) yapıtlarından oluşan sergi de yer alacak.

Plastik ve görsel sanatlardan antikaya, Türk resim ve heykel sanatından farklı anlayış ve tekniklerle üretilen sanat eserlerine ev sahipliği yapacak etkinlik kapsamında 60 adet antika firması ve 40 adet sanat galerisi yer alırken sanatsal objeler ve antika ürünlerin yanı sıra akademik etkinlikler de gerçekleştirilecek.

Fuarda Sanat Galerilerinin  yanı sıra Türkiyenin önemli antikacıları da yer alacaktır. Fuarda Antika Objeler, Antika Mobilyalar, Antika Halı ve Tekstil ürünleri  Antika Mücevherler sergilenecektir.

Ülkemizde sanat ve antika anlamında yeni bir başlangıç sağlayacak IAAF İSTANBUL, Dünya’nın birçok yerinden sanat severler ve girişimciler için bir büyük fırsat niteliği taşırken, 50.000 ziyaretçi hedefliyor.

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Adamlar (Etkinlik)