En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!


Post Black Metal – BlackGaze tarzının en önemli gruplarından Harakiri For The Sky, 17 Nisan 2021’de Duality Productions organizasyonuyla Kadıköy Sahne’de!

Grup 2011 yılında Avusturya’nın Viyana kentinde eski Bifröst elemanı Matthias “MS” Sollak ve Vokal/Söz Yazarı Michael “JJ” V. Wahntraum tarafından stüdyo projesi olarak başlayıp , daha sonrasında günümüzdeki canlı kadrosunu oluşturmuştur. Kadronun oturmasıyla birlikte  A Forest of Stars, Der Weg Einer Freiheit, Dool, Sylvaine, Fäulnis, Ellende , Draconian and Agrypnie gibi gruplarla bir çok başarılı Avrupa Turnesi gerçekleştirmiş olup , günümüze kadar 25’in üzerinde ülkede canlı performans gerçekleştirmiştir. 2016 yılında çıkan “III : Trauma” albümleri ile dinleyicilerden ve eleştirmenlerden çok iyi yorumlarla birlikte “Amadeus Austrian Music Awards”da aday gösterilmişlerdir. 2018 yılında çıkan “Arson” albümüyle de grup yükselişini sürdürmüş ve 2018’in “Yılın Albümleri” arasında gösterilmiş, ayrıca aynı yıl “Metal Hammer Awards”da aday olarak gösterilmişlerdir. Albüm Almanya Müzik Listeleri’nde 29. Avusturya Müzik Listeleri’nde ise 62. Sırada yer almıştır.

Grup soundunda Black Metal öğelerini Atmosferik Post Rock elementleriyle birleştirerek , melankolinin ve agresyonun , anlamlı ve benzersiz bir birleşimini ortaya koymaktadır. Melankolik melodileri , yırtıcı vokalleri ve atmosferik müzikal yapısıyla Harakiri for the Sky 17 Ekim 2020’de Kadıköy Sahne’de sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatmak için hazır olacak. Ülkemizde ilk konserini verecek olan grubun bu konserine, Türkiye’nin en köklü black metal gruplarindan Moribund Oblivion eşlik edecektir.

Moribund Oblivion 1999’da Bahadır Uludağlar tarafından kurulmuş, ülkenin aktif en köklü gruplarından birisidir. 21 yılı aşkın süreçte 7 albüm ve 3 ep ile toplam diskografisinde 10 yasal çalışma barındırmaktadır.

Uzun yıllardır Avrupa’nın her ülkesinde çalarak yurtdışında da ciddi bir fan kitlesi edinmiştir. Grup 2013’de Alman SONY Music ve Dott Music ortaklığıyla çıkan “MANEVİ” isimli albümüyle dikkatleri yoğun şekilde üzerine çekmişti. 2020 yılında büyük bir Avrupa turnesine çıkacak olan Moribund Oblivion yeni albümleri “ENDLESS” için Türkiye lansman konserini 17 Nisan 2021’de Kadıköy Sahne’de gerçekleştirecektir.

İlginizi çekebilir:  Bir Ofis Gecesi Rüyası (Etkinlik)

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register