En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!


Müzik, güneş, özgürlük, 68 kuşağı, aşk ve sevgi… Bunların hepsini bir araya getiren, New York’ta yaşayan 1968 Woodstock kuşağının hayatını sahneye taşıyan efsane Hair müzikali, 50. yılında ödüllü West End prodüksiyonuyla ilk kez Türkiye’de!

Aquarius Çağı’na hoş geldiniz. Gerome Ragni ve James Rado’nun sözleri, Galt MacDermot’un müzikleriyle hippi kültürünü, 1968 kuşağının renkli yaşamını sahnelere taşıyan Hair, ilk kez 29 Nisan 1968’de Broadway’de sahnelendi. Avrupa ve Amerika başta olmak üzere dünyanın dört bir yanını etkisi altına aldı. Binlerce gösteri, farklı uyarlamalar ve aralarında Tony Ödülü’nün de yer aldığı saymakla bitmeyecek ödüller…

Aylarca müzik listelerinn zirvesinde kalan, günümüzde bile hala hafızalarda yer eden ‘Aquarius’, ‘Let the Sunshine In’, ‘Hippie Life’, ‘Good Morning Starshine’ ve ‘I Got Life’ gibi klasik şarkıların da etkisiyle müzikal tarihine damgasını vuran Hair, 1979’daki Milos Forman imzalı beyaz perde uyarlamasıyla hali hazırdaki popülaritesini katlamayı başarmıştı. İçerdiği özgürlük temalı mesajlarla günümüzde de izleyici üstünde hala aynı etkiiyi bırakan Hair müzikali, 50. yılında görkemli bir prodüksiyonla Türkiye’de ilk kez karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Metro, The Guardian, Time Out, Radio Times ve daha birçok önemli mecradan tam puan alan, 2018’de WhatsOnStage Ödülü kazanan West End uyarlamasıyla Hair, 9-14 Haziran tarihleri arasında Uniq Hall’da hayatınıza bir güneş gibi doğacak.
Bırakın güneş içeri girsin!

Dili: İngilizce
**Türkçe Altyazılı

Ara dahil 2 saat 30 dakika

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  MSA- Etler ve Pişirme Teknikleri (Etkinlik)