En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!


İyi müzik dinlemek isteyen İstanbullular KüçükÇiftlik Bahçe’de buluşuyor!

Hafta içi küçük bir mola vermek isteyen İstanbullular, KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe’de çimenlerin üzerinde, yıldızların altında %100 müziğin ve eğlencenin keyfini çıkarıyor. Çıplak ayak dans etmenin serbest olduğu KüçükÇiftlik Bahçe konserleri, 17 Haziran Çarşamba akşamı Gripin, Yüksek Sadakat ve İkiye On Kala ile devam ediyor.

Gripin, Yüksek Sadakat ve İkiye On Kala ile Eğlenceye Devam!

KüçükÇiftlik Bahçe’de 17 Haziran akşamının güzel insanlarını İzmir’den İstanbul’a uzanan hikayesiyle dikkat çeken gruplardan İkiye On Kala karşılayacak. Ardından yıllara meydan okuyan rock gruplarından Yüksek Sadakat sahne alacak ve anılarımızda yer etmiş unutulmaz şarkılarını seslendirecek. Gecenin kapanışını ise Gidenin Dostu Olmaz, Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar, Durma Yağmur Durma gibi sevenlerinin hep bir ağızdan söylediği parçalara imzasını atan en sevilen rock gruplarından Gripin yapacak.

URU organizasyonu ile olduğu gibi konseptiyle %100 müzik ile güzel insanları bir araya getiren KüçükÇiftlik Bahçe Konserleri yaz boyunca devam edecek.

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Suit - Düğün Dündü Bugün Bugün (Etkinlik)