En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

12 yıldır “Bu Bir Hayal Ürünüdür!” mottosuyla yola çıkan,2009 yılında Avrupa’nın en büyük öğrencizirvesi ödülüne layık görülen, İTÜ’nün ilkuluslararası öğrenci zirvesi GOBI(Global Opportunities in Business and Investment), başladığı yıldan beri dünyanındört bir yanından katılan öğrencilerle dünyadaki trendleri ve fırsatları endoğru şekilde aktarmayı amaçlayan uluslararasıbir organizasyondur. En büyük amacımız üniversite öğrencilerine ve yenimezun gençlere iş dünyasına atılmadan ilham kaynağı olabilmek, onları çeşitlifırsatlarla bir araya getirmek ve onlara fayda sağlamaktır.

13. senesinde pandemi koşulları nedeniyle online gerçekleştirilecek olan GOBI,yepyeni bir boyut kazanarak “KalıplarıYıkıyoruz” konseptiyle ve 3 farklı alt başlığı ile herkese farklı bir bakışaçısı kazandırmaya geliyor.

   Bahsedilen üçbaşlığımız: Cinsiyet Eşitsizliği, Ütopya, İnovasyon.

13. senesinde bu başlıklar eşliğinde, cinsiyet kalıplarının bulunmadığı ve çeşitli inovasyonlarıngerçekleştiği bir ütopya hayal ediyoruz!

·       8 MartKadınlar Günü’nde gerçekleştireceğimiz panellerimizde cinsiyeteşitsizliğinin ve cinsiyet kalıplarının gereksizliği, bunların artık günümüzdebir önemi olmaması gerektiği, kadının da erkeğin de iş hayatında cinsiyettenbağımsız her alanda ve meslekte var olabileceği konularıişlenecektir.

·       9 Mart’tagünümüzde gerçekleşen en güncel inovasyonlar konuşulacaktır.

·       10 Mart’taise farklı konularda ütopyalar yaratılacak ve “Bu ütopyalar gerçek olsaydıhayatımız nasıl şekillenirdi?” şeklinde bir bakış açısıyla yaklaşılacaktır.

 

Uluslararası zirvemiz 8-9-10Mart’ta online bir şekilde gerçekleşecektir. Etkinlikte çeşitli ülkelerden“Gobist” ismini verdiğimiz yabancı öğrenciler de bulunacak ve aynızamanda kendilerine Türk kültürü tanıtılacaktır. Paneller gerçekleştikten sonragün sonlarında çeşitli etkinlikler düzenlenecektir.

Netleşen konuşmacılarımızdan bazıları aşağıdaki gibidir:

RollsRoyceCountry Director Görkem Kiriş Gümüşel “New Technologies and Innovation in CivilAviation”

Georg Kell-Chairman of the Board at Arabesque, Founding Director of the United NtionsGlobal Compact “Sustainable Intelligence”

İlginizi çekebilir:  MSA - Burgers & Fries (Etkinlik)

Myles AllenOxfordUniversity Climate Dynamics Board Chairman  “How To Stop Global Warming”

Itay Talgam-Conductor, Ted Speaker, Author, Creator ofthe Maestro Leadership Program

 “A World Without TheMusic”

Sıddıka Demir-Founder and Managing Director, Life Sciences,Program, Project and Portfolio Management, Transformation, STEM Advocate  “Advance Women, Advence Equality”

Rayka Kumru-Sexologist&Consultant “Sexual Health Communication For Equality”

Molly Ferril-NationalGeographic Explorer and Agustina Besada-National Geographic Explorer, UnplastifyCo-Founder & Director, Sustainability Consultant “Breaking downgender stereotypes in demanding professions”

 

Konuşmacılar hakkında detaylı bilgi almak ve etkinlikhakkında gelişmelerden haberdar olmak için bizleri takipte kalın!

*EtkinliğimizSertifikalıdır.

Kayıt Olmak İçin: http://www.gobistanbul.com/kaydol.html

 

İnternet sitemiz: http://www.gobistanbul.com/

 

Instagram Hesabımız: https://www.instagram.com/gobistanbul/

 

 

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register