En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!


“Garsonların Birliği” tiyatro oyunu, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

“Garsonların Birliği” dünyanın farklı bir prototipi olan, türlü talihsizlikler ve cazla dolu bir restoranı sahneye taşıyor. Yaşanan kazaların sürekli tesadüfe bağlandığı bu restoranda, garsonlar, bu tesadüfleri ve nedenlerini merak edip kendiliğinden gelişen bir serüvenin rüzgarına kapılıyor. Garsonlar sizi restoranlarında yaşanan tuhaf olayları birlikte çözmeye davet ediyor. Neden bilmiyoruz ama acele edin!”

Laçin Ceylan ve Nihat İleri’nin genel sanat yönetmenliğini yaptığı 13. yaşını kutlamak üzere olan Bitiyatro, 22 Ocak’ta prömiyer yapan “Garsonların Birliği’nde Mahir Akgündoğdu ve Arda Kaptanlar’ın 80 dakika boyunca çeşitli rollere bürünürken, Arda “Rojo” Özkan, Onur Güney Kumaş ve Yasin Soyöz’ün özgün besteleri ve canlı performansları oyuna renk katıyor.

“Garsonların Birliği”nin dekor tasarımını Emre Güngör, ışık ve ses tasarımını Özkan Barış Özdemir, sahne amirliğini Zeynel Orak, asistanlığını ise İlayda Bağlamaç ve Gamze Cankara yaptı. Oyunun afişini Elisa Balcı çizdi, fotoğraflarını Volkan Erkan çekti.

Herkese Bitiyatro!
“Bitiyatro, akışa kapılma tehlikesine ve klişeleşmeye karşı bir öz savunma gereksinimiyle kurulmuştur. Birincil amacı; oyuncuya, seçtiği tema doğrultusunda, düşüncenin egemenliğinde rahatça dolaşabileceği bir alan yaratarak, tiyatroda bilinmeyeni ve öngörülemeyeni araştırmaktır. Seçilen temayı – ya da metni – alışılagelmiş, garantici kalıpların dışında tutarak, söylenemeyenlerin birlikte canlandığı bir alana yolculuk etmektir. Gelin bu yolculuğa birlikte çıkalım.”

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  CloudTalk Webinar (Etkinlik)