En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!


Other Lives 22 Nisan’da Salon İKSV’de!

kim?

Jesse Tabish, Jonathon Mooney ve Josh Onstott’tan oluşan, destansı ve huzurlu melodileriyle içimizi ısıtan Amerikalı indie-rock grubu

ne yaptı?

Müzik çalışmalarına 90’lı yıllarda Amerika’nın Oklahoma eyaletinde başladılar. 2009’da grupla aynı adı taşıyan ilk albümleri ‘Other Lives’ı yayımladılar. 2011’de gelen ikinci albüm ‘Tamer Animals’ grubun müzik hayatında büyük bir dönüm noktası oldu. 2012’de katıldıkları birçok festivali geniş çaplı bir dünya turu izledi ve ardından grup üçüncü albümleri için stüdyoya geri döndü. 2015’te piyasaya sürdükleri, önceki albümlere kıyasla daha karmaşık denebilecek ‘Ritüeller’, grubu geçmişindeki enstrümental altyapıya geri döndürdü. Radiohead’in açılış grubu olarak pek çok konserinde çalan Other Lives’ın en ünlü hayranlarından biri de Thom Yorke. Grup, Radiohead ile beraber turladığı aynı yıl ayrıca Coachella Festivali’nde de çaldı. Tüm grup üyeleri birer multi-enstrümentalist olan Other Lives, Türkiye’deki ilk konserleri için 22 ve 23 Nisan’da Salon’da.

nasıl?

Minimalist ritimlerle görkemli seslere dönüşen indie-folk, elektronik ve enstrümental altyapılar

*Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Cem Adrian - Kalben - Murat Yılmazyıldırım (Etkinlik)