En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Meraklı Zihinler;bizim için, durmaksızın ve tutkuyla yeni teknolojilere, uygulamalara veyaklaşımlara bağlanan insanlar demek. Onlar öğrenmeyi asla bırakmıyor vegelecek ile doğrudan yüzleşiyorlar.

2014 yılında işdünyası, inovasyon ve yaratıcılık alanlarının kesişim noktasında global birplatform olarak Fifteen Seconds Festivali’ni yarattık. O günden bu yanaAvusturya, Graz’da 20,000 meraklı zihni bir araya getirdik. Hep birlikte,düşüncelerini paylaştılar, birbirlerini ileriye taşıdılar ve geleceğişekillendirmeye yardım ettiler.

Yerel partnerlerimizile iş birliği içinde, Fifteen Seconds Festivali’nin ilk uluslararası versiyonuiçin en iyi ev sahibi şehrin İstanbul olacağına karar verdik. Nisan 2020’de,egosuz, gündemsiz ve boş lafın olmadığı farklı bir iş konferansını sizlerlebuluşturmak için İstanbul’a geliyoruz. Oldukça sürükleyici bir şekildetasarlanan 2 günlük deneyim, seni güçlendirecek. Sen de 4,000 ileri görüşlükatılımcıyla buluş ve kendin deneyimle.


Curious minds: To us, they are people who continuously andpassionately engage with new technologies, practices, and approaches. Theynever stop learning and tirelessly face the future head-on.

 In 2014, we created Fifteen Seconds Festival as a globalplatform at the intersection of business, innovation, and creativity that hassince brought together more than 20,000 thinkers and makers from these areas inGraz, Austria. Together, they’ve shared ideas, pushed each other forward andhelped shape the future.

In collaboration with our local partners, we have decidedthat Istanbul is the best city to host the first international edition ofFifteen Seconds Festival. In April 2020, we are hitting the Bosphorus to host abusiness conference, done differently: no egos, no agendas, no bullshit. Ratheran immersive two-day experience designed to make you grow. Join 4,000forward-thinking attendees and see for yourself.


Kaynak

Listeme Ekle()
İlginizi çekebilir:  Hakan Küfündür Arabesk Gecesi (Etkinlik)

No account yet? Register