En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Eğitmen: Bahar Selman
Eğitim İçeriği
Hedeflerimize ulaşmamızdaki en büyük itici güç nedir?  Motivasyonumuz!
Başlangıçta çok güçlü olan motivasyonumuz çok geçmeden azabilir ve hatta tükenebilir. Ancak bazı durumlarda ise şartlar ne kadar değişirse değişsin motivasyonumuz bize güçlü bir şekilde yola devam etme enerjisini vermeye devam eder.  bu iki durum arasında farkı sağlayan “motivasyonumuzun ne kadar sürdürülebilir” olduğudur. 

Motivasyonumuzun düşmesi, çoğu zaman erteleme davranışını tetikler. Örneğin, bir işi başaramayacağınıza dair inancımız varsa harekete geçemek için motivasyonu kendimizde bulamaz ve işi ertelemeye başlarız. 

Hayatımızın her alanında, hedefimize doğru yol almak için harekete geçmeye ihtiyacımız var. Harekete geçmekten bizi alıkoyan nedenleri fark edip, sürdürülebilir motivasyon sağladığımızda hayatımız çok keyifli bir yolculuğa dönüşecektir.

Yolculuğun keyifli olması için gelin ertelemenin nedenlerine ve nasıl motivasyon kazanacagımıza beraber bakalım. 

Değişim Ustaları zoom hesabı üzerinden gerçekleştirdiğimiz homereform canlı eğitimleri için kaydınızı yaptıktan sonra, giriş yapacağınız linki ve canlı eğitim için ihtiyacınız olan bilgileri, etkinlikten en geç 3 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz. Sorularınız için [email protected]  adresinden bize ulaşabilirsiniz

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Bioenerji Uzmanlığı ve Bedenlerin Neşesi Sertifika Programı (Etkinlik)