En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!


Okan Bayülgen’in İstanbul’a kazandırdığı sıra dışı gösteri mekanı Dada Salon Kabarett sizleri bir kez daha unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor.

Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası Metres oyunu ile, yoğun ilgi gören 70ler, 80ler, 90lar, Arabesk sürümlerinden sonra bu kez de misafirlerini baştan çıkarıcı ve tehlikeli Latin Mahallesi’ne ışınlıyor.

Seyircinin arasında, 360 derece oynanan interaktif polisiye Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası – Metres, bu sefer de sizi dans, müzik, tutku, gerilim ve kahkaha dolu bir Latin gecesine götürüyor.

Aşk acısı, intikam, yalanlar ve tehlikeli yakınlaşmalar…

İşte o aykırı, dramatik ortamda geçen, Selin Atasoy’un yazdığı Okan Bayülgen’in yönetip oynadıkları Metres’te seyirci bir anda kendisini gizemli bir cinayetin ortasında buluyor. 

Çok özel bir gece, dünya müzik tarihine damga vurmuş unutulmayacak şarkılar, rengarenk kostümler eşliğinde Küba’dayız. Şehrin en heyecanlı mahallelerinden birindeki bir gece kulübünde gerçekleşen garip bir buluşma ve ortak geçmişleri olan iki çift… 

Eski defterlerin açılması ile işler karışır. Ama durun bir dakika! Birinin peşinde olan kiralık katil de aynı mekandadır. Acaba kimin peşinde?  Seyirci, seyirci değil, olayın tam ortasında. Cinayete mani olabilecek mi? Peki ya katili bulabilecek mi?

Oyun gecesi, dolabınızdaki en renkli kostümlerinizi giyin ve cinayet soruşturmasına el koymak zorunda kalan karizmatik genel cerrah Dr. Kuzey’in yanında yerinizi alın. 

Herkesin yalan söylediği ve birbirini kandırdığı bu gecede katili bulmak, gerçekleri ortaya çıkarmak hiç de kolay olmayacak. Kahkaha ile gerilimin birlikte yaşandığı bu gecede katili bulan ekip kazanacak!

Gecede, arzu edenler için özel olarak hazırlanan meze alternatiflerimiz de servis edilecektir.

Kaynak

Listeme Ekle()
İlginizi çekebilir:  Turkcell Diyalog Müzesi Sessizlikte Diyalog (Etkinlik)

No account yet? Register