En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!


Okan Bayülgen’in İstanbul’a kazandırdığı sıra dışı gösteri mekanı Dada Salon Kabarett’deki Cadılar Bayramı partisinde ortalık karışıyor!

Seyircinin arasında, 360 derece oynanan interaktif polisiye Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası – Metres, Cadılar Bayramı gecesine özel, kostümlü sahneleniyor! 

Selin Atasoy’un yazdığı Okan Bayülgen’in yönetip oynadıkları Metres’te seyirci bir anda kendisini gizemli bir cinayetin ortasında buluyor. 

Özel bir gece, kostümlü bir parti, garip bir buluşma, ortak geçmişleri olan iki karizmatik çift… 

Eski defterlerin açılması ile işler karışır. Ama durun bir dakika! Birinin peşinde olan kiralık katil de aynı mekandadır. Acaba kimin peşinde?  Seyirci, seyirci değil, olayın tam ortasında. Cinayete mani olabilecek mi? Peki ya katili bulabilecek mi?

31 Ekim Cumartesi gecesi  siz de en eğlenceli kostümünüzü giyin ya da en azından maskenizi takın ve cinayet soruşturmasına el koymak zorunda kalan karizmatik genel cerrah Dr. Kuzey’in yanında yerinizi alın. 

Herkesin yalan söylediği ve birbirini kandırdığı bu gecede katili bulmak, gerçekleri ortaya çıkarmak hiç de kolay olmayacak. Kahkaha ile gerilimin birlikte yaşandığı bu gecede katili bulan ekip kazanacak!

**”Gecede, arzu edenler için Dada Salon için özel olarak hazırladığı meze alternatiflerimiz de servis edilecektir.”

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Ağaçlar Ayakta Ölür (Etkinlik)