En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Okan Bayülgen’in İstanbul’a kazandırdığı sıra dışı gösteri mekanı Dada Salon Kabarett sizleri bir kez daha zamanda yolculuğa çıkarıyor.

Yoğun ilgi gören Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası bu kez de sizleri şu pandemi günlerinden uzaklaştırıp 1990’lara ışınlıyor!

Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası – Metres”90’lara Dönüş” Retro Gecesi

Seyircinin arasında, 360 derece oynanan interaktif polisiye Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası – Metres, sizleri 1990’larin sonunda baş döndürücü bir geceye götürüyor.

İşte o hareketli yıllarda geçen, Selin Atasoy’un yazdığı Okan Bayülgen’in yönetip oynadıkları Metres’te seyirci bir anda kendisini gizemli bir cinayetin ortasında buluyor.

Çok özel bir gece, dönemin muhteşem müzikleri, “unutulmaz” dans figürleri, dünyayı kasıp kavuran hit filmleri, rengarenk kostümleri, … Bir gece kulübünde garip bir buluşma ve ortak geçmişleri olan iki çift…

Eski defterlerin açılması ile işler karışır. Ama durun bir dakika! Birinin peşinde olan kiralık katil de aynı mekandadır. Acaba kimin peşinde?

Seyirci, seyirci değil, olayın tam ortasında. Cinayete mani olabilecek mi? Peki ya katili bulabilecek mi?

Dolabınızdaki en renkli kostümlerinizi giyin ve cinayet soruşturmasına el koymak zorunda kalan karizmatik genel cerrah Dr. Kuzey’in yanında yerinizi alın.

Herkesin yalan söylediği ve birbirini kandırdığı bu gecede katili bulmak, gerçekleri ortaya çıkarmak hiç de kolay olmayacak. Kahkaha ile gerilimin birlikte yaşandığı bu gecede katili bulan ekip kazanacak!

Gecede, arzu edenler için özel olarak hazırlanan meze alternatiflerimiz de servis edilecektir.

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Verimlilik Zirvesi (Etkinlik)