En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Okan Bayülgen sizi İstanbul’a kazandırdığı sıradışı gösteri mekanı Dada Salon Kabarett’de zamanda bir yolculuğa çıkarıyor. Yoğun istek üzerine 1978’de geçen Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası yeniden oynanıyor!

Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası – Metres
70’ler Disco Fever Gecesi

Seyircinin arasında, 360 derece oynanan interaktif polisiye Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası – Metres, bu sefer de sizi “Diskonun Altın Yıllarında” baş döndürücü bir geceye götürüyor. Dünyada Çiçek Çocuklar her yerde, memlekette arabesk tarz ortaya çıkmış. Hayat karışık, kafalar daha da karışık…

Selin Atasoy’un yazdığı Okan Bayülgen’in yönetip oynadıkları Metres’te seyirci bir anda kendisini gizemli bir cinayetin ortasında buluyor. 

Çok özel bir gece, muhteşem müzikler, danslar, rengarenk kostümler, bir disko topunun altında garip bir buluşma ve ortak geçmişleri olan iki çift… 

Eski defterlerin açılması ile işler karışır. Ama durun bir dakika! Birinin peşinde olan kiralık katil de aynı mekandadır. Acaba kimin peşinde?  Seyirci, seyirci değil, olayın tam ortasında. Cinayete mani olabilecek mi? Peki ya katili bulabilecek mi?

13 Kasım gecesi en renkli kostümünüzü giyin ve cinayet soruşturmasına el koymak zorunda kalan karizmatik genel cerrah Dr. Kuzey’in yanında yerinizi alın.

Herkesin yalan söylediği ve birbirini kandırdığı bu gecede katili bulmak, gerçekleri ortaya çıkarmak hiç de kolay olmayacak. Kahkaha ile gerilimin birlikte yaşandığı bu gecede katili bulan ekip kazanacak!

Gecede, arzu edenler için Sahrap Soysal’ın Dada Salon için özel olarak hazırladığı meze alternatiflerimiz de servis edilecektir.

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  MSA- Kruvasan (Etkinlik)