En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!


Bilal Karaman’s MANOUCHE A LA TURCA feat. Muhammed Yıldırır & Ramazan Sesler ve Öncesinde Büşra Kayıkçı, 12 Eylül’de İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi’nde…

Konserler, alınan pandemi önlemleri doğrultusunda kısıtlı seyirciyle gerçekleştirilecektir. Konserlerin çevrimiçi gösterimleri biletli olarak 4 Eylül-16 Ekim arasında, festivalin çevrimiçi platformundan takip edilebilir.

Bilal Karaman’s MANOUCHE A LA TURCA feat. Muhammed Yıldırır & Ramazan Sesler
Bilal Karaman elektro gitar
Özgün Bora akustik gitar
Baran Say kontrbas
Muhammed Yıldırır keman
Ramazan Sesler klarnet
Büşra Kayıkçı
Büşra Kayıkçı piyano

FRANSIZ GYPSY SOSLU CAZ GECESİ
Bu renkli konserde sahnede kuşağının en iyi gitarist ve bestecilerinden Bilal Karaman’ın öncülüğündeki MANOUCHE A LA TURCA var. Topluluk, Fransız Gypsy cazını tanıdık melodilerle harmanlıyor ve çok beğeniliyor. Karaman’a sahnede Guiness rekorlarına dünyanın en hızlı kemancısı olarak adını yazdıran Muhammed Yıldırır, babası gibi klarnet üstadı Ramazan Sesler, birçok türde özgün işlere imza atan Özgün Bora ile akustik ve kontrbas yetenekleriyle festivallerin gözdesi Baran Say eşlik ediyor. Konserin açılışını ise Genç Caz finalistlerinden neoklasik besteci ve piyanist Büşra Kayıkçı yapıyor. Piyanist, iç mimarlık kariyerinde öğrendiği çokdisiplinli çalışma alışkanlığını, piyanosundan çıkan melodilerle dinleyiciye hissettiriyor. Kuruçeşme İspark’ta gece sakin başlıyor, coşkulu tınılarla sonlanıyor.

Kaynak

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Marx İstanbul’da (Etkinlik)