En yeni en iyi kitaplar burada!
Kitapları Beğendiniz mi?

Yeni kitaplardan haberdar olmak ve ücretsiz pdf kitap kazanmak için e-posta listemize şimdi abone olun!

Invalid email address
Spam yok. Haftada 1 e-posta. En iyi kitaplar. Ücretsiz pdf kitaplar. İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. 

Bu Kitabı Türkçe Arama Motoru ararım ile arayın!

Ağ ve Teknoloji Odaklı Uygulamalı Girişimcilik Programı ATOG
Pınar Göktaş
Hiperlink Yayınları

Işık Yargın – Ansiad Girişimcilik Kom. Bşk.: Batı Akdeniz Bölgesi Girişimcilik Ekosisteminin “İlham Veren” Üniversitesi SDÜ ATOG uygulaması ile girişimcilik ekosisteminin değer yaratan kurumları arasında model olmaktadır. ATOG ile örneklenebilecek, ilham olabilecek projeler üreterek, iş fikirlerinin ve girişimci adaylarının fark edilebileceği iklimi yaratmaktadır.

» Ağ ve Teknoloji Odaklı Uygulamalı Girişimcilik Programı ATOG Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması

Yurdun Yıldırım – KOSGEB İl Müdürü: ATOG ile Isparta’da farkındalık sağlayan, bu organizasyonlarda girişimci adayı gençleri ve tecrübeli girişimcileri buluşturan Pınar hocamızın kitabının okuyuculara ve girişimci adaylarına mutlaka faydalı olacağına inanıyorum.

Mustafa Höke – İŞKUR İl Müdür Yrd: ATOG projesi Türkiye‘de ilk defa hayata geçirilerek, girişimcilik eğitimlerinin olması gereken şeklini kazanması açısından büyük katkı sağlamıştır. Mentorlar vasıtasıyla öğrencilere rehberlik edilmesi bu projenin üstün özelliğidir. Diğer üniversiteler için de çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Çelik Ören – Genç Başarı Eğitim Vakfı (JA TURKEY) YK Bşk.: ATOG Programı’nın gençlere ve girişimcilik ekosistemine sunmuş olduğu katkılardan dolayı içinde bulunmaktan mutluluk duydum, teşekkürlerimi sunarım.

Gözde Çağlar – TOBB KGK Bşk: Böylesine önemli ve güzel bir projenin ortağı olduğumuz için şahsım ve TOBB Isparta KGK adına emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.


Ağ ve Teknoloji Odaklı Uygulamalı Girişimcilik Programı ATOG


Yazarı Sizekitap’da Ara
Yazarı Twitter’da Ara
Kitabı Twitter’da Ara
Yazarı Facebook’ta Ara
Kitabı Facebook’ta Ara

Listeme Ekle()

No account yet? Register

İlginizi çekebilir:  Nomisma

» Ağ ve Teknoloji Odaklı Uygulamalı Girişimcilik Programı ATOG Kitabını Beğendiyseniz
» Ağ ve Teknoloji Odaklı Uygulamalı Girişimcilik Programı ATOG Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz?